İstanbullu Gelin’de bir çuval inciri berbat eden iki yeni gelişme!

17 Nisan 2018 Salı
Televizyongazetesi/Analiz
Star TV’nin Cuma akşamlarına damga vuran dizisi İstanbullu Gelin’de bu hafta bir kaç ay sonrasına atlayarak gelişmeleri izleyeceğiz.

46. bölüm tanıtımında Süreyya’nın hamileliğinin iyice belirginleştiği görülürken, İpek’in de hamile olduğu ortaya çıkacak.

Özcan Deniz, Aslı Enver ve İpek Bilgin’in başrollerinde oynadıkları dizinin yeni bölüm tanıtımında İpek’in Faruk’un Adem’in arkasından iş çevirdiği ile ilgili sözlerden sonra izleyiciler sosyal medyadan tepki yağdırdılar.

İpek’in yaşadığı onca olaydan sonra bile akıllanmamasına itirazlar yükselirken “Hiç değişmeyecek! Hep kötü olmak zorunda mı? İnsan bu kadar kıskanç olabilir mi? Yine başa döndük! Bu İpek’ten adam olmaz! İyice sinirlerimizi zıplatıyorsunuz! Çocuğu hasta ama o neyin peşinde? İnsan yedisinde neyse, yetmişinde de odur! Bravo size!” şeklinde yorumlar yağdı.

Kızı Ada’nın hastalığına ve Fikret ile yaşadıklarına rağmen anlaşılan İpek karakteri değişmeyecek ve Konak’ta yine entrika rüzgarları esmeye devam edecek.

Bir nebze de olsa İpek’in değişeceğini umut eden İstanbullu Gelin izleyicileri, yeni tanıtımdan sonra adeta hüsrana uğradı!

İzleyenleri hayal kırıklığına uğratan diğer konu ne? İşte ayrıntılar…

(analizin devamı için sonraki sayfaya tıklayınız…)

aslı enver haberleri için

ipek bilgin haberleri için

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123