Bizim Hikaye 22 Mart 26. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı… Çok acayip işler dönüyor!

19 Mart 2018 Pazartesi, 19:10
Bizim Hikaye 22 Mart 26. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı… Çok acayip işler dönüyor!

Fox TV’de Perşembe akşamları ekrana gelen ve başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ile Reha Özcan’ın rol aldıkları Bizim Hikaye’nin bu hafta yayınlanacak 26. bölümünde Barış, Filiz’e ciddi bir uyarıda bulunuyor. Son olarak Meryem dizisinde Oktay’ı oynayan Cemal Toktaş’ın canlandırdığı karakter, pek tekin bir tip değil anlaşılan.

Belinde silahla dolaşan bu adam, Barış’ın da dikkatini çekiyor. Esrarengiz adam, Filiz’in etrafında dolaşmaya devam ediyor. Üstelik kendi kardeşlerinin de yuvaya düştüğü ve onları almaya çalıştığıyla ilgili bir hikaye anlatarak Filiz’e yakınlaşmaya çalışıyor. Bizim Hikaye izleyenleri şimdi bu adamın kim olduğunu öğrenmek için merakla bekliyor.

İşte Bizim Hikaye 26. bölüm 2. tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Esra ve Hikmet’in başına gelenler herkesi çok korkutur. Filiz artık Hikmet’le aralarındaki ilişkinin son bulacağını Esra’ya kesin bir dille söyler. Esra da Hikmet’le bağını kesme kararı alır. Fakat bunun tek sebebi Filiz’in baskıları değildir, Esra Asım’dan hamiledir.

Yeliz’in sırları aileye bir kez daha bela olur. Yeliz’in sakladığı elmasları arayan adamlar aileyi tehdit eder. Elibollar ise adamların neden peşlerinde olduğunu anlayamazlar. Yeliz’in karanlık geçmişi ailenin peşini kolay bırakmayacak gibidir.

Ölmekten son anda kurtulan Fikri’nin keyfi yerindedir. Üstüne bir de röportajdan aldığı para da eklenince daha da mutlu olur. Fakat hatalarından ders çıkarmayan Fikri, yine sağlığıyla oynamaya devam eder.

Hikmet, girdiği borcu ödemek için boyundan büyük işlere kalkışır. Aşkından hala vazgeçmeyen Hikmet, Esra’dan aldığı şok edici haberle sarsılır. Tüm bu problemlerin altında ezilen Hikmet korkunç bir karar verir.

Barış’ın mahalleye dönmesi Cemil’i tedirgin eder. Fakat Cemil de kalmakta kararlıdır. Önce tayinini iptal ettirmesi gereken Cemil, son yaşanan olaylarla Elibollara daha da yakınlaşma fırsatı bulur. Ferda’dan iyice bıkan Tülay ve Tufan Ferda’nın gizlediği bir şeyi öğrenince, evde dengeler değişir. Tülay sonunda Ferda’dan kurtulacak mıdır?

Barış, Hülya ile arasına mesafe koymaya karar verir. Fakat Barış’ın tek sorunu bu değildir. Rest çektiği babasını hayatından tamamen çıkarmak için babasının istediği parayı toplaması gerekmektedir.

Filiz, babasının sağlığına kavuşmasıyla rahat bir nefes alacağını düşünürken; Hikmet’in başına gelenler ve Yeliz’in belalıları onu yine zor duruma sokar. Filiz, tüm bu sorunların arasından sıyrılıp yeniden mutlu olabilecek midir?

bizim hikaye haberleri için

burak deniz haberleri için