SON DAKİKA
27 Haziran 2019 09:26

SON HABERLER

Bizim Hikaye dizisinden gündemi sallayan havaalanındaki kadına gönderme!

Geçtiğimiz günlerde bir havayolu şirketinin Milas-Bodrum seferinin rötar yapmasıyla bir kadın yolcu, görevli bir kadınla tartışmaya girmiş, söylediği sözler ve tavırlarıyla büyük tepkilere neden olmuştu.

Televizyongazetesi/Detay – Olayın videosunun sosyal medyaya düşmesinin ardından, kadın yolcunun tavır ve sözleri pek çok kesim tarafından eleştirilmişti.

Kadının, karşısındaki görevli kadın personeli sözleriyle tahrik edip daha sonra “Temas yok, temas yok” şeklindeki tavrı da dikkat çekmişti.

İşte bu durum, Bizim Hikaye’nin 69. bölüm tanıtımındaki bir sahneyle birlikte yeniden gündeme geldi.

Fikri’nin, mahalleye gelen adamlarla tartışması sırasında “Temas yok, temas yok” şeklindeki sözleri, bu olaya bir gönderme olarak algılandı.

Durumu farkeden izleyiciler, sosyal medyada “Havaalanında saygısızlık yapan kadına bir gönderme mi bu acaba?” sorularını sormaya başladılar.

Dizinin yeni bölümünde neler olacak?

Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın oynadıkları dizide mahalleye bir çete dadanıyor. Elibollar ve yanındakiler çeteye karşı durunca, sokak ortasında resmen tekme tokat dövülüyorlar.

Filiz, Barış’ın masum olduğunu öğrendiğinde büyük haksızlık ettiğini anlar ama artık her şey için çok geçtir. Barış’ın kalbini alması o kadar da kolay olmayacaktır. Yine de elinden geleni yapmaya kararlı olan Filiz, tüm vaktini ve enerjisini kocasını geri kazanmaya harcar.

Sonunda aralarındaki buzlar erir ve küçük bir kaçamak yapmaya karar verirler. Ancak olaylar gittikleri yerde de peşlerini bırakmayacaktır. Bu sırada ise mahallede kıyametler kopmaktadır. Çiçek, Cemil, Ferda, Tufan ve Minibollar Filiz’le Barış’ı rahatsız etmeden mahalleye çöken beladan kurtulmak için mücadele etmeye başlar ancak bu kez karşılarındaki insanlar oldukça çetin ceviz çıkmıştır ve onları kurtarabilecek tek kişi vardır: Fikri Elibol.

Fakat Fikri’yle Ersin de, okulda yaptıkları dolandırıcılık yüzünden tutuklanınca işler iyice sarpa sarar. Şimdi bizimkilerin önünde iki seçenek vardır: Fikri Elibol’u mu kaçıracaklar yoksa mahallenin elden gitmesine göz mü yumacaklar? Tabi sonunda Filiz ile Barış’ı en delirtecek yolu seçerler ve o yolun sonu Fikri için hiç de iyi bitmeyecektir.

İlgili Haberler