Ana sayfa Dizi Haberleri Bizim Hikaye’de Filiz’in başı fena halde dertte! Hikmet’in verdiği korkunç karar ne?

Bizim Hikaye’de Filiz’in başı fena halde dertte! Hikmet’in verdiği korkunç karar ne?

tarafından zk zk
Fox TV’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye, bu hafta 25. bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin yeni bölüm özeti şöyle:

Esra ve Hikmet’in başına gelenler herkesi çok korkutur. Filiz artık Hikmet’le aralarındaki ilişkinin son bulacağını Esra’ya kesin bir dille söyler. Esra da Hikmet’le bağını kesme kararı alır. Fakat bunun tek sebebi Filiz’in baskıları değildir, Esra Asım’dan hamiledir.

Yeliz’in sırları aileye bir kez daha bela olur. Yeliz’in sakladığı elmasları arayan adamlar aileyi tehdit eder. Elibollar ise adamların neden peşlerinde olduğunu anlayamazlar. Yeliz’in karanlık geçmişi ailenin peşini kolay bırakmayacak gibidir.
Bizim Hikaye'de Filiz'in başı fena halde dertte! Hikmet'in verdiği korkunç karar ne? 9
Ölmekten son anda kurtulan Fikri’nin keyfi yerindedir. Üstüne bir de röportajdan aldığı para da eklenince daha da mutlu olur. Fakat hatalarından ders çıkarmayan Fikri, yine sağlığıyla oynamaya devam eder.

Hikmet, girdiği borcu ödemek için boyundan büyük işlere kalkışır. Aşkından hala vazgeçmeyen Hikmet, Esra’dan aldığı şok edici haberle sarsılır. Tüm bu problemlerin altında ezilen Hikmet korkunç bir karar verir.

Bizim Hikaye'de Filiz'in başı fena halde dertte! Hikmet'in verdiği korkunç karar ne? 10
Barış’ın mahalleye dönmesi Cemil’i tedirgin eder. Fakat Cemil de kalmakta kararlıdır. Önce tayinini iptal ettirmesi gereken Cemil, son yaşanan olaylarla Elibollara daha da yakınlaşma fırsatı bulur.
Ferda’dan iyice bıkan Tülay ve Tufan Ferda’nın gizlediği bir şeyi öğrenince, evde dengeler değişir. Tülay sonunda Ferda’dan kurtulacak mıdır?
Bizim Hikaye'de Filiz'in başı fena halde dertte! Hikmet'in verdiği korkunç karar ne? 11

Barış, Hülya ile arasına mesafe koymaya karar verir. Fakat Barış’ın tek sorunu bu değildir. Rest çektiği babasını hayatından tamamen çıkarmak için babasının istediği parayı toplaması gerekmektedir.
Filiz, babasının sağlığına kavuşmasıyla rahat bir nefes alacağını düşünürken; Hikmet’in başına gelenler ve Yeliz’in belalıları onu yine zor duruma sokar. Filiz, tüm bu sorunların arasından sıyrılıp yeniden mutlu olabilecek midir?

BİZİM HİKAYE Yeni Bölümüyle 15 Mart Perşembe 20.00’de FOX’ta!