SON DAKİKA
18 Nisan 2019 23:38

SON HABERLER

Bizim Hikaye’nin yeni sezon tanıtımı çok şaşırttı! Tam bir ters köşe olacak!

Fox TV’de Perşembe akşamları ekrana gelen Bizim Hikaye dizisinin yeni sezonundan 2. tanıtım yayınlandı.

38. bölümüyle 13 Eylül Perşembe akşamı ekrana gelecek olan dizide her şey değişiyor!

Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın yer aldığı dizinin 38. bölüm tanıtımı, izleyenleri adeta şaşkına çevirdi.

Geçtiğimiz sezon sonunda Melek isimli bir doktora aşık olan Fikret, Filiz tutukluyken çocukları da alıp Melek’in malikanesine gidiyor.

Çocuklar bir anda zenginlik içinde şımarmaya başlamışken ortaya çıkan Filiz, gördükleri karşısında şoke oluyor.

İşte yeni bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Filiz üzerine atılan korkunç suçla nasıl baş edeceğini düşünmektedir. Cemil de Filiz’in bu durumunu kullanarak ondan intikam almanın peşindedir. Fakat annesinin baskısıyla durum tersine dönmek üzeredir.

Melek’in evden uzaklaşmak istediğini anlayan Fikri, onu mutlu etmek için maceralarına devam etmeyi teklif eder. Melek‘le birlikte çok eğlenirler. Ancak Melek, sonunda, durumuyla yüzleşip şok edici bir hamle yapar. Melek’in her koşulda yanında olmak isteyen Fikri, ona farklı bir teklifte bulunacaktır.

Mahalleden taşınmak üzere olan Şeyma geride bıraktıklarından dolayı çok üzgündür. Rahmet’in gelemeyeceğini öğrenen Müjde ise Rahmet’e çok kırılır. Müjde’nin gönlünü almak isteyen Rahmet ve Ayşe’ye sürpriz yapmak isteyen Fiko kafa kafaya verirler.

Ömer hapisten kurtulmanın yolunu bulmuştur. Zeynep’i alıp gitmek ister. Bu durum tüm aileyi ve Tülay’ı derinden etkilese de Zeynep’in gidişini kabullenmek zorundadırlar.

Barış ise Filiz’i temize çıkarmak için babasından yardım ister. Barış’la arasındaki buzları eritmeye çalışıyormuş gibi görünen ve bunun için bir aile yemeği tertip eden Servet ise bir şeyler peşindedir. Barış Filiz’i bu korkunç komplodan kurtarabilecek midir?

İlgili Haberler