SON DAKİKA
8 Aralık 2022 13:02

SON HABERLER

Bomba gibi bir dizi, Olağan Şüpheliler’in afişi ortaya çıktı

Exxen platformunda yakında yeni bir dizi başlayacak. Güçlü oyunculardan kurulu, etkileyici bir hikayeyi izleyeceksiniz. Kadın dizisinden akıllara yazılan Bennu Yıldırımlar’ın yanı sıra en son Öğretmen dizisinde izlediğimiz Ceren Moray ve İyi Günde Kötü Günde ile şanssızlık yaşayan Yasemin Allen, dizinin başrolünde bulunuyor. Olağan Şüpheliler, Exxen platformuna bomba gibi gelmeye hazırlanıyor.

“Bütün mutlu aileler birbirlerine benzer, oysa her mutsuz aile, kendine özgü bir mutsuzluk yaşar…” sloganı ile yola çıkan yeni dizinin hikayesi çok merak ediliyor. Güçlü oyuncu kadrosu ile göz dolduran dizi için uzun süredir çalışmalar devam ediyor.

Yeni dizi için en güçlü mesajı Yasemin Allen şu sözlerle vermişti: “Erkek dünyasında ayakta kalmaya çalışan üç ev kadınının polisiye geriliminin kara komik hikayesini anlatacağız.”

Çok yakında Türkiye’nin dijital platformu EXXEN’de yayınlanmaya başlayacak olan “Olağan Şüpheliler” dizisinin çekimlerinin başladığı daha önceden duyurulmuştu. Şimdi de afişi paylaşıldı ve heyecan da bir hayli arttı.

Dizinin çok iddialı bir hikayesi ve çok iddialı bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Exxen platformunun en dikkat çeken projelerinden olan dizi yakında izleyicisi ile buluşacak ama henüz net bir tarih yok.

Yapımcılığını 1441 Productions’un üstlendiği, yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun yaptığı dizide eşlerini öldüren 3 ev kadının hikayesi anlatılacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler