Ana sayfa Sosyal Medya Boran Kuzum bir hayal kurdu, sonunda gerçek oldu!

Boran Kuzum bir hayal kurdu, sonunda gerçek oldu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Boran Kuzum’un instagram hesabından usta sanatçı Hümeyra ile birlikte pozunu paylaşması bir hayli anlamlıydı.

Vatanım Sensin dizisindeki Leon karakteri ile geniş kitleler tarafından tanınan Boran Kuzum, şimdilerde Hümeyra’nın da yer aldığı Biz Böyleyiz isimli filmde başrolde bulunuyor.

Film setinden yaptığı paylaşımda “Hayallerinize inanın” diye yazan Boran Kuzum, için bu en mutlu anlardan birisiydi.

Zira yıllar önce en büyük hayalinin Hümeyra ile karşılıklı oynamak olduğunu açıklamıştı.

Boran Kuzum, bu hayaline kavuştu.

İşte ünlü oyuncunun paylaşımı:

Hayallerinize inanın. ?
#BizBöyleyiz @bizboyleyizfilmi

BORAN KUZUM KİMDİR?

1 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Üniversitesi eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı’nda tamamladı.

Televizyon dünyasına ilk adımını 2015 yılında “Analar ve Anneler” dizisiyle atmıştır. Analar ve Anneler’de eczacı kalfası rolünü canlandırmış, Binnur Kaya, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem kadrosunda I. Mustafa karakteriyle yer alan oyuncu bu dizide Beren Saat, Ekin Koç ve Aslıhan Gürbüz gibi oyuncularla birlikte rol almış ve ilk kez geniş kitlelerce tanınmıştır. Esas çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanan, Millî Mücadele yıllarının anlatıldığı “Vatanım Sensin” dizisinde oynadığı “Leonidas Papadopoulos” karakteri ile yapmıştır.

Dizi devam ederken genç oyuncu Cingöz Recai filminde ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın düzenlediği 21. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında da sahnelenen ve açılış oyunu olarak yer alan, Pürtelaş Tiyatro’nun sahnelediği Martı oyununda “Treplev” karakterini canlandırmıştır.