Ana sayfa Dizi Fragmanları Erkenci Kuş 46. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Sanem, Can’ı tavlamak için neler yapıyor neler!

Erkenci Kuş 46. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Sanem, Can’ı tavlamak için neler yapıyor neler!

tarafından ker_def

Erkenci Kuş dizisinin 46. yeni bölümü 2 Temmuz Salı akşamı izleyicilerle buluşacak. Salı akşamları atv ekranlarında yayınlanan Kimse Bilmez dizisinin gerisine düşen Erkenci Kuş, eski reytinglerini arıyor. Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerinde yer aldığı Erkenci Kuş dizisinin 46.yeni bölümünden ilk fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

Can ile Sanem karşılıklı olarak birbirlerini deniyor. Ne tip özellikte birini aradıkları aralarında konuşuluyorlar.. Sanem de Can için ideal kadın olduğunu göstermek için türlü komiklikler yapacak.Spor yapan, çılbır yapan Sanem bakalım bu emeklerinin karşılığını alabilecek mi?

Erkenci Kuş dizisi 45. bölümünde neler olmuştu?

Can ve Sanem ya tutkularıyla yüzleşecekler ya da korkularıyla!

“Can, Sanem’in boynunda evlilik yüzüğünü gördüğünde onun bir yıldır Can’ın aşkını boynunda taşımış olduğunu anlar. Can’ın gözleri doluyor ama Sanem sadece “ortak” olduklarını söylüyor, çünkü Can ne düşünür bilemiyor, korkuyor. Ve ortalık bu andan sonra kızışıyor. Sanem de boş durur mu, o da Can’ın canından değerli olan bandananın peşine düşüyor. Ve ikili birbirlerine aşklarını inkar ya da kabul edene kadar bu çılgınlık sürüp gidiyor.

Sanem’in kreminin bir an önce reklamını yapmaları gerekiyor. Bütçeleri yok, kendi aralarında halledecekler. Çekimde bizimkiler oynayınca, bir de Can’ın Sanem’in kokusuna olan tutkusu eklenince çılgın bir reklam çekimi bizleri bekliyor!

Emre ve Leyla ise iş yaşantısının stresi ile boğuşuyorlar. Emre yeni işine uyum sağlamakta zorlanıyor, Leyla’nın desteğine çok ihtiyacı var. Ama Leyla da işte çok yoğun. Acaba Leyla, Emre’nin ona ihtiyacı olduğunu anlayabilecek mi?

Sonunda Can ve Sanem ya tutkularıyla yüzleşecekler ya da korkularıyla…. Ama ne yaparlarsa yapsınlar kazanan aşk olacak!