SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 03:32

SON HABERLER

Boran Kuzum’un Arap hayranlarının çılgın bir hali var!

TelevizyonGazetesi.com / Detay –Ünlü oyuncu Boran Kuzum, bayram tatilini Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da geçirmekte.

Oyuncu instagram hesabından yaptığı paylaşımla tatil hallerini takipçilerinin beğenisine sunuyor.

Şehir manzaralı pozlarıyla dikkatleri üzerine çeken Boran Kuzum’un her paylaşımına özellikle Arap hayranlarının kısa sürede hem beğeni hem de yorum yağdırması ise şaşkınlık yaratmakta.

Boran Kuzum’un paylaşımlarında Arap hayranlarının arasında Türkçe yorumların sayısının az olduğunu görebilirsiniz.

İngilizce ve İspanyolca yorumlar da yine sınırlı sayıda görülüyor. Ancak Arap hayranlardan gelen mesajlar Boran Kuzum’un hayran kitlesinin nerede daha güçlü olduğunu anlatmak için önemli bir veri…

Prag’da gününü gün eden Boran Kuzum, karizmasıyla da beğenileri kazanmakta.

İşte o paylaşımlar:

BORAN KUZUM KİMDİR?

1 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Üniversitesi eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı’nda tamamladı.

Televizyon dünyasına ilk adımını 2015 yılında “Analar ve Anneler” dizisiyle atmıştır. Analar ve Anneler’de eczacı kalfası rolünü canlandırmış, Binnur Kaya, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem kadrosunda I. Mustafa karakteriyle yer alan oyuncu bu dizide Beren Saat, Ekin Koç ve Aslıhan Gürbüz gibi oyuncularla birlikte rol almış ve ilk kez geniş kitlelerce tanınmıştır. Esas çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanan, Millî Mücadele yıllarının anlatıldığı “Vatanım Sensin” dizisinde oynadığı “Leonidas Papadopoulos” karakteri ile yapmıştır.

Dizi devam ederken genç oyuncu Cingöz Recai filminde ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın düzenlediği 21. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında da sahnelenen ve açılış oyunu olarak yer alan, Pürtelaş Tiyatro’nun sahnelediği Martı oyununda “Treplev” karakterini canlandırmıştır.

İlgili Haberler