Ana sayfa Sosyal Medya Bozkır dizisinin iki güzeli bir arada!..

Bozkır dizisinin iki güzeli bir arada!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay –Ekranlara en son Senden Daha Güzel adlı romantik komedi türündeki diziyle gelen  genç oyuncu Cemre Baysel yeni projesini dijital platform için çekiyor.

Blu TV’de ilk sezonu 2018 yılında yayınlanan Bozkır isimli polisiye ve suç türündeki dizide rol alan oyuncuya Yiğit Özşener, Furkan Andıç ve Gizem Karaca eşlik ediyor.

Ekranlara en son Alparslan Büyük Selçuklu dizisi ile gelen Gizem Karaca rol arkadaşı Cemre Baysel ile fotoğrafını instagram hesabında yayınladı. Cemre Baysel’de aynı fotoğrafı kendi sosyal medya hesabına taşıdı.

Bozkır’ın yeni sezon çekimleri Eskişehir’de yapılıyor. Polisiye ve suç dramasını buluşturan Bozkır, görsel dünyası, gizemli hikayesi ve başarılı oyunculuklarıyla ilk sezonunda izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. Başarısını ikinci sezonda da sürdürmek için iddialı olan dizi yine bozkırı ve suçu merkezine alacak.

Yapımını ARC Film’in yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği soluksuz izlenecek dizinin senaryosunu Levent Cantek kaleme alırken yönetmenliğini Cantek ile Şahin Altuğ üstleniyor. Bozkır’ın kadrosunda Yiğit Özşener, Furkan Andıç Cemre Baysel ve Gizem Karaca ile birlikte Beril Pozam, Fatih Al, Cemal Toktaş, Bülent Düzgünoğlu’da yer alıyor.