SON DAKİKA
20 Haziran 2019 18:16

SON HABERLER

Burun estetiği yaptırmak caiz mi? – İnternetten mesajlaşmak zinaya girer mi?

Yusuf Kavaklı, seyircilerden gelen sorulara canlı yayında cevapladı. Beyaz TV ekranlarında hafta içi sabah saatlerinde izleyicilerle buluşan Hayatta Her Şey Var programının 16 Kasım Cuma günü ekrana gelen bölümünde Yusuf Kavaklı, izleyicilerden gelen sorulara yanıtlar verdi.

Videodan 16 Kasım Cuma günü yayınlanan programda Yusuf Kavaklı’nın başlıktaki konuyla ilgili yorumlarını izleyebilirisiniz.

Hayatta Her Şey Var programı Nur Viral’in sunumuyla Beyaz TV ekranlarında izleyicilerle buluşmakta.

Birbirinden değerli konukları, dopdolu içeriğiyle en sevilen kadın programı Hayatta Her Şey Var hafta içi her gün Beyaz TV’de ekrana gelmekte.

Her pazartesi haftalık burç yorumları ile Astrolog Nuray Sayarı, her salı sağlığımızla ilgili çarpıcı açıklamalar yapan Türkiye’nin en ünlü doktorları, her çarşamba ruhumuzun doktoru Uzman Psikolog Dr. Zafer Akıncı, her perşembe akıl danışacağımız, dert anlatacağımız Evlilik Terapisti Selin Karacehennem ve her cuma güzel dinimizi bize anlatan ünlü ilahiyatçı konuklarımız bizimle… Başarılı sunucu Nur Viral’in sunduğu “Hayatta Her şey Var” hafta içi her gün saat 11:15’te canlı yayınla Beyaz TV’de

İlgili Haberler