Ana sayfa Dizi Fragmanları Çağatay Ulusoy’un Gaddar dizisi çok etkili bir başlangıç yapacak!

Çağatay Ulusoy’un Gaddar dizisi çok etkili bir başlangıç yapacak!

tarafından ker_def

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak’ı bir araya getiren FOX’un Ay Yapım imzalı yeni dizisi ‘Gaddar’ için geri sayım devam ediyor. 19 Ocak Cuma akşamı ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkacak olan diziden özel bir sahne yayınlandı.

Senaryosunu Hürer Ebeoğlu kaleme aldığı, Sinan Öztürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu diziden yayınlanan özel sahnede Dağhan’ın Onur Saylak’ın hayat verdiği ‘Müdür’ karakteriyle ilk tanışma anları yer alıyor.

Sıradan bir adamın bir kahramana, giderek bir efsaneye dönüşmesini konu alan ‘Gaddar’da ailesini toplamaya uğraşıp, aşık olduğu kadını geri kazanmaya çalışırken kendini merhametsizlerle çevrelenmiş ve bir gaddara dönüşmüş bulacak olan Dağhan’ın hikayesi anlatılıyor.

Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla ‘Gaddar’ 19 Ocak Cuma ve her cuma 20:00’de FOX’ta!

Gaddar Dizisi 1. Bölüm Özeti:

Dağhan üç çocuklu bir ailenin en büyüğü… Ailesiyle, orta halli bir mahallede mütevazı bir hayat sürmüş. Kendini bildi bileli tek gayesi ailesine yardım etmek ve onları mutlu etmek olmuş. Kendi hayatını, sevdiği kadınla evlenmeyi dahi onlar için ertelemek zorunda kalmış.

Bir gün babasıyla yaşadığı şiddetli bir tartışma sonrası Dağhan askere gitmeye karar veriyor. Görevini tamamlayıp dönmek üzereyken sevgilisi Aydan’ın kendisinden habersiz bir güzellik yarışmasına katıldığını öğreniyor. Öfkesine hakim olamayıp Aydan’dan ayrılıyor, teskere bırakıp özel harekata katılıyor.

Yaşadığı bazı travmatik olaylar sonrası biraz kafa izni yapmak için memlekete dönüyor. Ama hiçbir şeyi bıraktığı gibi bulamıyor. Ayrı olduğu sevgilisi Aydan ortadan kaybolmuş. Onunla öyle tutkulu bir aşkları var ki ayrıyken bile tam ayrı değiller, bu yüzden onu bulamamak çok koyuyor Dağhan’a… Ailesi dağılmış…

Kız kardeşinin adamın biriyle kaçtığını öğreniyor, erkek kardeşi okulu bırakıp pis işlere bulaşmış, babası ve annesi küs. Evi ayakta tutan oymuş meğer, o gidince her şey dağılmış. Mahallede de işler eskisi gibi değil, kötü kötü tipler sarmış ortalığı, eski arkadaşları çeşitli yasa dışı işlere girmiş. Parayı bulan “Bey” olmuş, kimse değirmenin suyu nereden geliyor diye sormuyor.

Böyle kaotik bir ortamda bir de Müdür denen tip çıkıyor ortaya. Dağhan’a bir iş teklif ediyor. “Tetikçilik”. Dağhan şiddetle reddediyor. Ama en yakın arkadaşı Samet’i korumaya çalışırken kendini belanın tam ortasında buluyor. Sevdiklerini bu beladan uzak tutmak için acımasız olması gerektiğini fark ediyor.