Ana sayfa Sinema İşte Öner Erkan’ın başrolündeki Aniden filminin tüm detayları!

İşte Öner Erkan’ın başrolündeki Aniden filminin tüm detayları!

tarafından ker_def

Melisa Önel’in 35’inci Uluslararası Tokyo Film Festivali’nde “Asian Future” bölümünde yarışacak filmi Aniden’in afişi ve fragmanı sinemaseverlerle buluştu.

Vigo Film ve Aniden Film’in yapımını üstlendiği, senaryosunu Feride Çiçekoğlu ve Melisa Önel’in kaleme aldığı, yönetmenliğini Melisa Önel’in üstlendiği “Aniden’in” fragmanı ve afişi sinemaseverlerle buluştu.

Film, koku alma duyusunu kaybeden Reyhan’ın hayatla yeni bağlar kurmak için çıktığı yolculuğu beyaz perdeye taşıyor. Filmin fragmanını Fırat Terzioğlu kurgularken, posterini ise Daire Creative tasarladı. Melisa Önel’in ikinci uzun metrajlı filmi olan “Aniden”, 26 Ekim 2022’de Tokyo Film Festivali’nde dünya prömiyerini gerçekleştirecek.

Başrollerinde Defne Kayalar, Öner Erkan, Şerif Erol, Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı kadroda Dilan Çiçek Deniz konuk oyuncu olarak yer alıyor. Aysel Yıldırım, Mehmet Bilge Aslan, Esra Kızıldoğan’ın rol aldığı filmde dizilerden tanınan çocuk oyuncu Su Çeper de bulunuyor.

“Aniden,” T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nden yapım desteği almış bir Türkiye – Almanya- Sırbistan ortak yapımıdır.