SON DAKİKA
29 Haziran 2022 04:20

SON HABERLER

Çağlar Ertuğrul’un esprili paylaşımlarına bu kez rol arkadaşı Deniz Baysal da katıldı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Teşkilat dizisinin yakışıklı ve ciddi ajanı Serdar’ı canlandıran Çağlar Ertuğrul, sosyal medyadaki komik paylaşımlarıyla biliniyor. Ertuğrul bu kez komik paylaşımına rol arkadaşı Deniz Baysal’ı da dahil etti.

Gerçek hayattaki esprili kişiliğiyle bilinen Çağlar Ertuğrul bunu sık sık sosyal medyadaki paylaşımlarına da yansıtıyor. Bazen kısa bir video bazen fotoğraf altına yazdığı bir metinle hayranlarını çok güldürüyor.

Teşkilat dizisinin yakışıklı ajanı Çağlar Ertuğrul bu kez komik paylaşımına dizideki rol arkadaşı Deniz Baysal’ı da kattı. İkili suratlarına bıyık yapıştırarak poz verdi. Ortaya çıkan komik fotoğraf iki oyuncunun hayranlarını da gülmekten kırdı geçirdi.

TRT 1’de yayınlanan Teşkilat dizisinde Serdar ve Zehra karakterleriyle büyük beğeni toplayan ikili güzel bir uyum yakaladı. Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal şu anda dizi dünyasının en sevilen partnerleri arasında yer alıyor.

İkilinin set dışında da çok iyi arkadaş oldukları gözden kaçmıyor. Ne kadar iyi arkadaş oldukları sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlara da yansıyor. Nitekim kısa süre önce Çağlar Ertuğrul yine yaptığı esprili bir paylaşımda Deniz Baysal’ı gülme krizine sokmuştu.

Çağlar Ertuğrul dizi setinden Deniz Baysal ile fotoğrafını paylaşarak altına, ‘Gururlu emlakçı pozu’ notunu düşmüştü. Paylaşıma kayıtsız kalamayan Deniz Baysal fotoğrafı kendi instagram sayfasına da taşıyarak, ‘Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz’ yorumunu yapmıştı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler