Ana sayfa Dizi Haberleri Camdaki Kız irtifa kaybediyor! Aldatmak dipte! Al Sancak umut vadediyor ama Gelsin Hayat Bildiği Gibi ise zafer turu atıyor!

Camdaki Kız irtifa kaybediyor! Aldatmak dipte! Al Sancak umut vadediyor ama Gelsin Hayat Bildiği Gibi ise zafer turu atıyor!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Her akşam ekranda yer alan dizilerin reyting rekabeti, aynı zamanda kaderlerini de belirliyor! Konuları, oyuncularıyla gündemden düşmeyen diziler, milyonlarca insanın sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlara da konu oluyor.

Artık hayatın içine giren sosyal medya, diziler konusunda da yeni bir alan açmış durumda! Aynı gün yayınlanan dizilerin reyting karnelerinin yanı sıra, sosyal medya karnelerine de bakılıyor merakla! Gün içinde en çok konuşulan dizilerin hangileri olduğu, ne kadar çok gündeme geldiği de çeşitli kuruluşlar tarafından düzenli olarak ölçülmekte.

Bu platformlardan birisi olan Adba’nın, 16 Mart Perşembe akşamı ekrana gelen diziler için yaptığı araştırmada, reytingleriyle birbirleriyle yarışan dizilerin, sosyal medyadaki karşılıklarının farklı olduğunu ortaya koydu! Kanal D’nin Camdaki Kız dizisi, reytinglerde düşüş yaşıyor. Ancak sadece reytingde değil, sosyal medyada da artık eskisi kadar çok konuşulmuyor!

Camdaki Kız irtifa kaybediyor! Aldatmak dipte! Al Sancak umut vadediyor ama Gelsin Hayat Bildiği Gibi ise zafer turu atıyor! 8

Tabloya göre, yayınlanan son bölümü gün içinde bin 600 iletiye konu olmuş. Atv’nin Aldatmak dizisi de Camdaki Kız’ın en büyük rakibi konumunda. Ancak sosyal medyada Camdaki Kız’dan daha az gündeme geldiği görülüyor son bölümüyle.

TRT1’in Al Sancak dizisi ise sosyal medyada günün en çok konuşulan dizileri içinde 2. sırada. Diğer iki diziye fark atarak 7 bin 200 ileti ile gündeme gelmiş.

Camdaki Kız irtifa kaybediyor! Aldatmak dipte! Al Sancak umut vadediyor ama Gelsin Hayat Bildiği Gibi ise zafer turu atıyor! 9

Zirvenin sahibi ise Show Tv’nin sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi! Dizi, aynı akşam tüm rakiplerini açık ara bir farkla sosyal medyada geçmeyi başardı! 19 bin 900 ileti ile sosyal medya reytinglerinde birinciliği göğüslemekte. Üstelik reytinglerde giderek kan kaybetmesine ve son bölümüyle Total, AB ve ABC1 kategorilerinin hiç birinde ilk 10’a girememesine karşılık Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, günü, sosyal medyanın en çok konuşulan dizisi olarak bitirdi!