Ana sayfa Sosyal Medya Can Yaman bu yarışmayı kazanırsa, dünya çapında uçuşa geçer!

Can Yaman bu yarışmayı kazanırsa, dünya çapında uçuşa geçer!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Dolunay dizisinde oynadıktan 6-7 ay sonra Erkenci Kuş dizisinde ortaya çıkmıştı Can Yaman. Oyuncu, yaklaşık 5 ay boyunca sıkı bir spor ile kaslarını geliştirmiş, saçlarını uzatmış ve bambaşka bir görünüme kavuşmuştu.

Yaman’ın aylar önce Dolunay dizisinde çok farklı gören izleyici, kısa zamandaki bu değişime inanamadı! Demet Özdemir ile başrolünü paylaştığı Erkenci Kuş dizisindeki Can karakteri için çizilen imaj, Can Yaman’ın üstüne oturdu!

Hatta öyle ki dizi için özel olarak tasarlanan kolyeler, bileklikler, yüzükler de Can Yaman’ın günlük hayatındaki tarzına da ilham oldu. Oyuncu, dizideki gibi giyinmeye ve tarzını değiştirmeye başladı.

Erkenci Kuş ile gelen bu değişim, hayran kitlesini büyüten Can Yaman’ı, zaten tanındığı ama bir anda ilgi odağı yapan İtalya’ya taşıdı.

Öyle ki oyuncu, şimdilerde İtalya’da çekilecek olan Sandokan isimli bir dizide oynamaya hazırlanıyor ve ikinci memleketi gibi olan İtalya’ya geçici de olsa uzun süre önce yerleşti.

Yaman, ülkede bazı reklamlarda rol aldı ve pek çok teklif almaya da devam ediyor. İtalya’daki Can Yaman hayranlığı o kadar büyüdü ki Türkiye’deki hayranlarını bile geçmiş durumda!

Can Yaman’ın önünde ilginç bir süreç daha var! Aslında kendi dahli olmadan devam eden bir süreç bu… Oyuncu, sosyal medya üzerinden yapılan bir yarışmada ‘Dünyanın En Yakışıklısı’ yarışmasında adaylardan biri oldu!

Eğer bu yarışmayı kazanırsa, ünü sınırları iyice aşarak, dünyanın pek çok ülkesinde daha fazla dikkat çekmesini sağlayacak!

Can Yaman’ın adaylığı ünlü yıldızın hayranlarının oluşturduğu Can Yaman Media tarafından duyuruldu ve dünyadan tüm hayranların Can Yaman’ı oylaması için çağrıda bulunuldu.

TC Candler tarafından gerçekleştirilen ve her yıl dünyanın en yakışıklı ve en güzel 100 kişisinin seçildiği yarışmanın adayları People’s Magazine, FHM dergileri ve Askmen internet sitesinin hazırladığı listelerinden seçiliyor.

Yarışmada dünyanın en yakışıklı 100 erkeği ve en güzel 100 kadını seçiliyor. Yarışmanın bir de birincisi oluyor. Bugüne kadar Michelle Pffeifer, Nicole Kidman, Michael Fassbender, Jason Momoa gibi yıldızların birinci olduğu yarışmaya tüm dünyadan 250.000 ünlü isim katılıyor.

Bu sene yarışmaya Can Yaman da aday gösterildi. Bu arada hemen belirtelim… Can Yaman’ın bu yarışmada adaylarında biri de David Beckham.

Yarışmada birinci, hayranların oylarıyla belirlenecek.