Ana sayfa Sağlık Haberleri Canan Karatay’dan domates ile ilgili çarpıcı açıklama! Çağla ile Yeni Bir Gün 196. Bölüm

Canan Karatay’dan domates ile ilgili çarpıcı açıklama! Çağla ile Yeni Bir Gün 196. Bölüm

tarafından zk zk

Fox TV ekranlarında yayınlanan Çağla İle Yeni Bir Gün programına katılan Prof. Dr. Canan Karatay, domatesin kanserden koruyup korumayacağı ile ilgili sözleriyle çok şaşırttı.

Tarım ilacı kullanılan sebze ve meyvelerin kanserden korumayacağını söyleyen Canan Karatay, yaptığı açıklama ile uyardı.

Çağla ile Yeni Bir Gün 196. bölümde Prof. Dr. Canan Karatay, özellikle mevsiminde yenmeyen sebzelerin büyük zararlara yol açacağını anlattı.

Karatay’ın açıklamalarını videodan izleyebilirsiniz…

“Çağla Şıkel ile Yeni Bir Gün” sağlıktan iyi beslenmeye, doğru alışverişten estetiğe, kadınlara yönelik tüm konular ele alınacak, son trendler, farklı ve detaylı bilgiler izleyiciyle paylaşılacak. Alanında uzman doktor ve estetisyenlerle gerçekleştirilecek sohbetlerle, kadınların sağlık ve güzellik konularında merak ettikleri tüm sorular en doğru isimlerden yanıt bulacak.

Ekran başındakilerin kolayca yapabilecekleri pratik, lezzetli, kolay ve sağlıklı yemek tarifleri stüdyoda canlı olarak anlatılacak. Bunların yanı sıra Çağla Şıkel; hayatınızı kolaylaştıracak, bütçe tasarrufu sağlayacak birbirinden sağlıklı, kaliteli ve önemli tüyolar verecek.