SON DAKİKA
26 Kasım 2022 15:54

SON HABERLER

Caner Cindoruk ve Damla Sönmez’i buluşturan Mavi Sürgün için start verildi!..

TelevizyonGazetesi.com / Detay– Ünlü oyuncu Caner Cindoruk ekranlara en son Kanal D’nin çok izlenen dizisi Sadakatsiz ile geldi. Dizinin final yapmasından sonra bir süre dinlenen oyuncu yeni projesi için çalışmalara başladı. Caner Cindoruk’un yeni projesi Mavi Sürgün adını taşıyor.

Oyuncunun Mavi Sürgün adlı dizideki partneri ise en son Show TV dizisi Aziz’de Murat Yıldırım ile başrolü paylaşan Damla Sönmez.

Serkan Altunorak ve Bülent Şakrak gibi deneyimli isimlerin de kadrosunda yer aldığı O3 Medya imzalı Mavi Sürgün’ün okuma provaları Marmaris’te başladı.

Dizinin oyuncuları sosyal medya paylaşımlarıyla dizi için çalışmalara başladıklarını duyurdular. Bülent Şakrak ekip arkadaşlarıyla fotoğrafını instagram hesabında, “Du bakalım nolcek” notuyla paylaştı.

Mavi Sürgün’ün diğer projelerden farklı olarak, Türk dizilerinin çok izlendiği Latin Amerika’ya yönelik olarak O3 Medya hazırlandığı bilgileri daha önce basına yansımıştı.

Bu yönüyle de merak uyandıran dizi, Türk dizi sektörünün dünya çapında daha da geniş coğrafyalara yayılması için büyük bir adım niteliği taşıyor.

26 bölümden oluşması beklenen Mavi Sürgün dizisinin çekimleri Ege bölgesinde gerçekleştirilecek. İlk önce Güney Amerika ülkelerinde görücüye çıkması beklenen proje yurt dışında ilgi gördüğü taktirde, ilerleyen dönemde benzer projeler hızla artabilir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler