SON DAKİKA
20 Haziran 2019 16:23

SON HABERLER

Canevim 10 Haziran Pazartesi 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı!

Canevim dizisi atv ekranında 10 Haziran Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümü 27 Mayıs Pazartesi akşamı ekrana gelen Canevim dizisi, bayram haftasında ise 1.bölümün tekrarıyla yer almıştı. Dizinin ilk bölümünün istenilen reytingi alamaması nedeniyle atv, çeşitli zamanlarda 1. bölümün tekrarlarını yayınlayarak daha çok kişiye ulaşmasını sağladı.

Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in başrollerinden yer aldığı Canevim dizisi için 2. bölüm büyük önem taşıyor. 2. bölümün alacağı reyting kritik öneme sahip. Bu nedenle atv, dizinin tanıtımlarını her platformda yapmaya gayret ediyor… Canevim dizisinin 10 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek olan 2. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Canevim nasıl bir dizi? İşte dizinin hikayesi:

Haksever ailesi, hayatın tüm zorluklarına bir arada göğüs geren, birbirlerine sımsıkı bağlarla bağlı bir ailedir. Günnur ve Hamza, kızları; Ceylan, Müjgan ve Ayşe’nin iyiliği için canla başla çabalamakta, en karanlık anlarda bile birbirlerinin varlığına şükretmesini bilmektedirler. Bu sımsıcak ailenin kaderini değiştiren en büyük kızları Elvan’ın eve dönüşü olur. Evin fedakar kızı Ceylan ise sözlüsü Ömer’i büyük bir aşkla sevmektedir.

Ceylan güçlü ve varlıklı bir aile olan Tanbay’ların evinde çalışmaya başlar. İşteki ilk gününde Ceylan, takıntılı ve sıra dışı bir adam olan Taylan Tanbay’la pek de hoş olmayan bir karşılaşma yaşar. Taylan genç kızın damarına basınca, Ceylan kimsenin erişemediği bu adamı herkesin önünde küçük düşürür ve işi bırakır. Şimdi Taylan’ın kapatması gereken önemli bir hesap vardır.

Dizinin Karakterleri

#Ceylan – #BiranDamlaYılmaz
#Taylan – #ÖzgürÇevik
#Ömer – #ArasAydın
#Günnur – #ZuhalGencer
#Müjgan – #EzgiŞenler
#Elvan – #BurcuTuna
#FeryalTanbay – #NihanBüyükağaç
#MelisKorkmaz – #SimgeSelçuk
#Aytül – #MünireApaydın
#HacıAnne – #BediaEnerÖztep
#Hamza – #RızaAkın
#Ayşe – #ÖmrümNurCamçakallı

İlgili Haberler