Ana sayfa Dizi Fragmanları Canevim dizisinden 2. fragman yayınlandı! Dizi şimdiden çok konuşuluyor!

Canevim dizisinden 2. fragman yayınlandı! Dizi şimdiden çok konuşuluyor!

tarafından ker_def

atv ekranlarında yakında izleyicilerle buluşması beklenen Cenavim dizisinden ikinci fragman yayınlandı. Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Adnan Güler’in üstlendiği Canevim’de başrolleri Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik paylaşıyor.

Dizi daha ilk tanımıyla birlikte büyük merak uyandırmıştı. Hercai dizisine benzetilen Canevim, şimdiden sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

Hayatın tüm sıkıntılarına bir arada göğüs geren, birbirlerine sımsıkı bağlarla kenetlenmiş bir ailenin hikayesi Canevim yakında atv ekranında dizi hayranları ile buluşacak. Ancak heniz net bir tarih belirlenmiş değil.

Dizinin kadrosunda ayrıca; Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı da rol almakta. Dizinin senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura kaleme aldı.

Yediden yetmişe herkesi içine alacak güçlü senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla ilgi odağı olacak, izleyicilerin gönüllerinde taht kuracak Canevim, yakında atv ekranlarında…

Karakterler – Oyuncular:

#Ceylan – #BiranDamlaYılmaz
#Taylan – #ÖzgürÇevik
#Ömer – #ArasAydın
#Günnur – #ZuhalGencer
#Müjgan – #EzgiŞenler
#Elvan – #BurcuTuna
#FeryalTanbay – #NihanBüyükağaç
#MelisKorkmaz – #SimgeSelçuk
#Aytül – #MünireApaydın
#HacıAnne – #BediaEnerÖztep
#Hamza – #RızaAkın
#Ayşe – #ÖmrümNurCamçakallı