SON DAKİKA
19 Eylül 2019 03:32

SON HABERLER

Çarpışma 18. bölümde Zeynep’e şok saldırı! Kim bu kadın?

Bu akşam Show TV’de 18. bölümü yayınlanacak olan Çarpışma dizisi, heyecanlı anlara sahne olacak.

Zeynep’in gözaltına alınmasından sonra onun için çok endişelenen Kadir’in konuştuğu bir kişiye “Zeynep’in saçının teline zarar gelsin, seni bulurum” sözleri dikkat çekti.

Bu arada Zeynep, nezarethaneye girdiğinde ona dik dik bakan sarı saçlı bir kadının daha sonra Zeynep uyurken onun boğazına sarıldığı sahneler heyecan yarattı.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un oynadığı dizinin yeni bölümünde Kerem’in de can havliyle bağırdığı sahne merak konusu.

Yeni Bölüm Özeti:

Cemre hala yaşadığı şokun etkisindedir. Kerem bu zor günlerinde bir an olsun onu yalnız bırakmaz. Haydar’a Ivan’la ilgili istihbarat raporu gelir. Haydar, Kadir’e Ivan’ın hem onu hem de Veli’yi öldürmeye geldiğini söyler, nasıl bir cani olduğunu anlatır ve çok dikkatli olması için uyarır.

Ivan’ın sadece Veli’nin peşinde olduğunu zanneden Cansız, Kadir’in de hedefte olduğunu öğrenince, Zarif kimliğiyle Kadir’i arar ve karşı karşıya olduğu tehlikeye dikkat çeker. Kadir ve Veli’yi, adamlarına adım adım takip ettiren Ivan, ilk saldırı emrini Veli için verir. Ardından Kadir ve Çetin de kanlı bir pusunun ortasına düşer. Öte yandan Kadir, gözaltına alınan Zeynep’in suçsuzluğunu ispatlayacak delillere ulaşmak için harekete geçer. Zeynep’e özgürlüğün kapısını açacak anahtarlardan birisi Demir’in diğeri Veli’nin elindedir.

Demir’in zaafı para, Veli’nin ki katledilen ailesidir. Kadir, Veli’nin, Cemre de Demir’in yumuşak karnı üzerinden Zeynep’i kurtaracak belgelere ulaşmaya çalışır. Yakup, Meral’in darp edilmiş haldeki fotoğrafını Kerem’e gönderir. Kerem ile Yakup bir kez daha ve ölümüne karşı karşıya gelecektir. Ivan, acımasız bir saldırı planı daha yapar. İşin içinde bu kez Cansız da vardır. Büyük bir ihanete uğrayan Kadir’in yanı sıra, Zeynep, Cemre ve Kerem de olacaklardan habersizce ölüme doğru yol almaktadır.

18. bölüm 2. tanıtımı:

İlgili Haberler