Çarpışma dizisinden ilk fotoğraflar ortaya çıktı

13 Ekim 2018 Cumartesi, 20:47
Çarpışma dizisinden ilk fotoğraflar ortaya çıktı
SHOW TV’DE YENİ DİZİ HEYECANI

Herkes merakla Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun başrolündeki Çarpışma dizisini bekliyor.

Show TV için hazırlanmakta olan dizinin çekimleri devam ediyor.

İlk bölümü Kasım ayında izleyicilerle buluşacak.

Tatlıtuğ ve Sangu’nun uyumları çok önemli. Bakalım ikili başarılı bir uyum sergileyebilecek mi?

Ayrıca dizide Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz da başrollerde yer alıyor.

Çarpıcı bir hikaye ve başarılı oyuncu kadrosuyla Çarpışma dizisi yeni sezonun en dikkat çeken yapımlarından oldu.

Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Çarpışma’nın, ilk teaserı izleyicileriyle buluştu. Ayrıca ilk fotoğraflar da basın ile paylaşıldı. Haberimizde hem fotoğrafları hem de ilk fragmanın görüntülerini izleyebilirsiniz.

Yapımını Ay Yapım’ın, yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Uluç Bayraktar’ın oturduğu ve senaryosunu Ali Aydın’ın yazdığı Çarpışma’nın oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buse Kahraman, Furkan Kalabalık gibi önemli isimler yer alıyor.

“HERKES DÖNER OLAY MAHALLİNE!”

Etkileyici senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicileriyle buluşmak için gün sayan Çarpışma’nın yayınlanan ilk teaserı büyük beğeni topladı. Kadir (Kıvanç Tatlıtuğ), Zeynep (Elçin Sangu), Kerem (Alperen Duymaz) ve Cemre (Melisa Aslı Pamuk)…

Bu dört karakterin bir kazayla birlikte, hayatlarının kesişmesinin ekrana geldiği teaserda Kadir Adalı’nın “Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi… Nereye gidersen git, ne kadar kaçarsan kaç, eninde sonunda herkes döner, olay mahalline!” sözleri dikkat çekiyor.

Dışarıdan bakıldığında gerçekleşmesi imkansız görünen kazadaki korku dolu anların heyecanı yükselttiği, adeta bir görsel şölen sunan teaser, merak uyandırıyor.

Dört arabanın çarpışmasıyla, 4 kişinin kaderinin birleştiği Çarpışma, nefes kesen hikayesiyle, Kasım’da Show TV’de başlıyor.

İŞTE ÇARPIŞMA DİZİSİNDEN İLK FRAGMAN

Alperen Duymaz haberleri için

çarpışma haberleri için