SON DAKİKA
19 Eylül 2019 02:59

SON HABERLER

Çarpışma yeni bölümde Cansız, Asiye’yi mi öldürüyor?

Show TV’de yayınlanan Çarpışma dizisinin 21. bölüm tanıtımında Cansız’ın, Asiye’yi evde yalnız yakalayıp sıkıştırdığı anlar dikkat çekti.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un oynadığı dizinin yeni bölümünde Asiye ölecek mi?

Televizyongazetesi/Detay – Şebnem Sönmez’in oynadığı Asiye karakterinin sonuna mı gelindi? Yeni bölümde bu soru yanıtını bulacak. Yıllar sonra annesine kavuşan Kadir, büyük bir acı yaşayabilir.

Bu arada her şeyden habersiz Zeynep ile romantik anlar geçiren Kadir’in, Cansız’ın kimliğini öğrenip öğrenmeyeceği de merak konusu.

Zeynep’in, Asiye ile konuşmaya gittiği ve hayatını Kadir ile geçirmek ve onunla evlenmek istediğini söylediği tanıtımda, “Her şeyden önce şu sırrı artık ortadan kaldırmamız lazım. Ben ona babasının kim olduğunu söyleyeceğim” sözleri dikkat çekiyor.

Asiye, mutluluk gözyaşları dökerken, oğlunun evlendiğini görebilecek mi?

Bu sorular yanıtını yeni bölümde bulacak.

İşte Çarpışma 21. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Kadir, Zarif’in gözlerinin içine içine bakar. Aklında onlarca soru, kalbinde onun Cansız olduğuna dair büyük bir şüphe vardır. Veli de Cansız’ı nefretle süzer. Ortam çok gergin, Zeynep yoğun stres altındadır. Zira, yapılacak en küçük bir hata, Kadir’in baba katili olmasına sebep olacaktır. Kadir ile Zarif’in hesaplaşması başlar. Diğer yanda Kerem ve Cemre, Meral’i hastaneye getiririr. Kontrolünü tamamen kaybeden Yakup ise Demir’i arar ve onu ölümle tehdit eder. Demir ve Belma, Yakup’u ortadan kaldırmak için bir plan yaparlar. Meral de intikam ateşiyle yanmaktadır. Cemre, Belma ve Demir’i darmadağın edecek bir hamle yapar. Cemre, annesinin günlüğünü de okumaya başlar ve hayatında yeni bir pencere daha açılır. Kerem, iyi ve kötü her anında Cemre’nin yanındadır. Kadir’in, kafasındaki sorulara yanıt bulmadan Zarif’i bırakmaya hiç ama hiç niyeti yoktur. Zeynep, Kadir’in Cansız’ın gerçek kimliğini öğrenmesinden ve onu öldürmesinden büyük endişe etmektedir. Zeynep, onu engelleyebileceğini düşündüğü son kişinin de kapısını çalar, bildiklerini anlatır. Ancak Kadir’in Zarif’in Cansız olduğunu öğrenmesi halinde, onu durdurabilecek ne bir söz, ne de bir güç vardır.

İlgili Haberler