Ana sayfa Dizi Haberleri Çekimleri hızla devam eden Terzi setinden yeni fotoğraflar geldi!

Çekimleri hızla devam eden Terzi setinden yeni fotoğraflar geldi!

tarafından sule sule

Televizyongazetesi.com/Detay – Duyurulduğu ilk günden bu yana başının üstünden kara bulutların eksik olmadığı Terzi dizisi nihayet işleri yoluna koydu. Dizinin İstanbul’daki çekimleri devam ederken setten gelen yeni fotoğraflar heyecan yarattı.

Yeni yılın ilk gününde ilk fragmanı yayınlanan Terzi dizisinin şanssızlıklar bir türlü yakasını bırakmadı. Önce kanalı değişti, sonra başrol oyuncusu Alina Boz projeden ayrıldı, ardından yeni başrol oyuncusu Esra Bilgiç de diziden ayrıldığını duyurdu. Sonra dizinin adı değişti. Ancak nihayet Terzi dizisinde sular duruldu.

Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Şifanur Gül’ün paylaştığı Terzi dizisinin çekimleri İstanbul’da son hız sürüyor. Dizinin son çekimleri Kadıköy’deki Yoğurtçu Parkı’nda gerçekleştirildi. Çekimler sebebiyle Yoğurtçu Parkı’nı büyük bir kalabalık ve karavanlar doldurdu.

Çekimleri hızla devam eden Terzi setinden yeni fotoğraflar geldi! 8

Çekimleri hızla devam eden Terzi setinden yeni fotoğraflar geldi! 9

Kadıköy Life dergisi de bu anları fotoğraflayarak sosyal medyada paylaştı. Fotoğraflarda oyuncular görünmezken setin yaşattığı heyecan ise açık bir şekilde belli oluyor. Çekimler, Kadıköy sakinlerinin de parkta bulunduğu saatlerde gerçekleştirildi.

Önce TV8’de yayınlanması beklenen Süslü Korkuluk dizisi, tanıtımları dönmesine karşın anlaşmazlık yaşanınca Netflix’e geçti. Alina Boz ile Çağatay Ulusoy’un partner olması bekleniyordu. Boz, projeden ayrıldı. Yerine Esra Bilgiç’e teklif gitti. Ancak sonradan Esra Bilgiç’in anlaşma şartlarını beğenmediği ve teklifi kabul etmediği öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde dizinin isminin de değiştiği öğrenildi. Buna göre Terzi olarak değiştirildi Süslü Korkuluk dizisinin adı. Çağatay Ulusoy ile başrolde oynayacak isim de nihayet belli oldu. Alina Boz ve Esra Bilgiç kadar popüler bir isim olmasa da oyunculuğu ile dikkat çeken Şifanur Gül, Terzi’nin kadın başrolü oldu.

Yapımcılığını OGM Pictures’ın, yönetmenliğini de Cem Karcı’nın üstlendiği Terzi dizisi Netflix’te üç sezonun garantisini aldı, anlaşmayı imzaladı. Netflix için çok sıra dışı olan bu anlaşmaya göre Terzi üç sezon bir kerede çekilecek.