Ana sayfa Dizi Haberleri Cemre Baysel ve Deniz Can Aktaş başrolde bir arada! Hem de çok yakında!

Cemre Baysel ve Deniz Can Aktaş başrolde bir arada! Hem de çok yakında!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Cemre Baysel ve Deniz Can Aktaş son dönemde dikkatleri üzerine çeken iki başarılı oyuncu. Baysel ve Aktaş bir dizide partner oldu. İddialara göre dizinin çekimlerine yakında başlanacak. Her ikisi de halen bir dizide rol alan iki oyuncunun iki projeyi aynı anda nasıl gerçekleştireceği merak konusu oldu.

Cemre Baysel ve Deniz Can Aktaş’ın, dijital platform Exxen için çekilecek Sadece Arkadaşız isimli dizide başrolü paylaşacağı belirtildi. ABD yapımı Love Snack isimli dizinin Türkiye uyarlaması olacak dizinin çekimlerine yakında başlanacağı öğrenildi. Sadece Arkadaşız ismini taşıyacak dizide ikili ortak paylaştıkları evin sahibi olabilmek için doğru eş adayını bulmaya çalışacak. Dizinin yönetmenliğini Emre Erdoğdu üstlenirken, senaryosu da Zeynep Koçak tarafından kaleme alınacak.

Cemre Baysel ve Deniz Can Aktaş başrolde bir arada! Hem de çok yakında! 8

Şimdi herkes bu ikiliyi konuşuyor. Ancak aynı zamanda büyük bir soru işareti de var. Çünkü her iki oyuncu da halen bir projede yer alıyor ve başrolde oynuyor. Dolayısıyla Cemre Baysel ve Deniz Can Aktaş’ın aynı anda iki diziyi nasıl çekeceği çok merak ediliyor.

Geçen yaz Kanal D’de yayınlanan Baht Oyunu ile büyük bir başarı yakalayan Cemre Baysel halen, Fox TV’de yaz dizisi olarak ekrana gelecek Senden Daha Güzel’de başrolde yer alıyor. Çekimlerine başlanan dizi çok yakında izleyiciyle buluşacak. Gold Film imzalı dizide Cemre Baysel başrolü Burak Çelik’le paylaşıyor.

Cemre Baysel ve Deniz Can Aktaş başrolde bir arada! Hem de çok yakında! 9

Senden Daha Güzel’in senaryosu, Sen Çal Kapımı’ya imza atan Ayşe Kutlu Üner tarafından kaleme alınıyor. Yönetmenliğini ise Deniz Koloş üstleniyor. Hikayenin Antep’te başladığı ve bu nedenle çekimlerin de önce orada gerçekleştirileceği belirtiliyor.

Avlu dizisinin ardından Menajerimi Ara ile büyük başarı yakalayan Deniz Can Aktaş ise halen TRT 1’de yayınlanan Kasaba Doktoru dizisinde rol alıyor. Kasaba Doktoru dizisinde bir doktoru canlandıran Deniz Can Aktaş’ın rol arkadaşı Hazal Subaşı ile uyumu herkesin kalbini kazandı.