Ana sayfa Sosyal Medya Çiçeği burnunda evli Demet Evgar kendisine gazozcu gelin dedi!..

Çiçeği burnunda evli Demet Evgar kendisine gazozcu gelin dedi!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Demet Evgar, geçtiğimiz haftalarda altı yıldır birlikte olduğu işletmeci sevgilisi Levent Babataş  aile arasında yapılan sade bir  nikah töreni ile evlendi.

Pandemi nedeniyle aile arasında yapılan nikah töreninin ardından çiftin düğününün dostlarının da katılımı ile yaz aylarında gerçekleşeceği öğrenilmişti.

Nihahından görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu Demet Evgar’dan yeni bir paylaşım geldi. Nikahında dans ettiği bir görüntüyü instagram hesabından paylaşan oyuncu videoya, ‘Gazozcu gelinden’ notunu düştü.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Demet Evgar (@temedragve)’in paylaştığı bir gönderi

Elinde gazoz şişesiyle dans eden Demet Evgar’ın videosuna hayranları tarafından, ‘Reklam çekimi olsa daha iyisi olur muydu bilemedim’, ‘Süpersin çok mutlu olun’ şeklinde pek çok yorum yapıldı.

Demet Evgar’ın aynı zamanda nikah şahitliğini yapan oyuncu arkadaşı Selen Öztürk de videonun altına ‘Gazozcu gelin nedimelerini de sayfanıza alır mısınız?’ yorumunu yaptı.

Nikahında annesine ait gelinliği giymeyi tercih eden Demet Evgar’ın keyifli paylaşımı hayranlarını mest etti. Öte yandan, ünlü oyuncu Demet Evgar’ın 3,5 aylık hamile olduğu ve bebek beklediği iddiaları geçen hafta magazin gündemine bomba gibi düşmüş, bebeğin cinsiyetinin kız olduğu konuşulmuştu.