Ana sayfa Dizi Fragmanları Çocuk 4. bölümden yeni fragman! Hasan, Akça’ya itiraflar yapıyor!

Çocuk 4. bölümden yeni fragman! Hasan, Akça’ya itiraflar yapıyor!

tarafından ker_def

Başrollerini; Nazan Kesal, Serhat Teoman, İsmail Hacıoğlu, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney’in paylaştığı, yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturduğu, senaryosunu ise Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız birlikte kaleme aldığı “Çocuk” dizisi yolculuğuna devam ediyor.

30 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’da yayınlanacak olan 4. yeni bölümden 3. fragman yayınlandı.Videodan yeni bölümdeki gelişmeleri izleyebilirsiniz. “Bir insanın istediği hiçbir şey mi olmaz bu hayatta”…Bu sözler Hasan’ın feryadı… Hasan için her gün vicdan azabı gibi… “Doğmamış bebeğin sesini duydum ben, kafamı duvarlara vurdum ben susun diye, susmadınız 5 sene” diye Akça’ya yüklenen Hasan, bütün hesabın kendisine kesildiğini düşünüyor. Canlarını yaktığı insanların cezasını fazla fazla ödediğini söyleyen Hasan, artık bitsin istiyor…Hasan ile Ali Kemal kavga ediyor.

Peki 3.bölümde neler olmuştu?

Asiye, herkes için dönüşü olmayan yeni bir plan yapıyor.

Asiye oğulları arasında başlayacak ilk savaşın önüne geçmeye karar verir. Kalkan olmaktan başka bir çaresi yoktur. Akça ise sıkışıp kalmıştır köşkte. Bir yanda oğlu Efe, diğer yanda oğlunun babası Hasan’ın peşini bırakmaması her şeyi daha da zorlaştırır. Akça’nın Ali Kemal’den başka güveneceği hiç kimsesi yoktur. Akça ve Emine Ali Kemal’in Hasan’dan kurtulmak için yaptığı plana dahil olurken Şule kendi iç dünyasında savaş veriyordur. Efe’yi istemiyor oluşu ve buna bir çözüm bulamayışı onu iyice dibe batırırken aklına dahi gelmeyecek bir şey olur. Akça ile ilgili gerçeğe çok yaklaşmıştır. Tüm dengeleri alt üst edecek bu bilgi Şule’nin avuçlarındadır artık.

Asiye ise yine gözünü karartır. Cesurca ama bir o kadar da acımasız bir karar alır. Ailesi için bir kişiyi daha feda etmeye hazırdır. Yaptığı plan herkes için dönüşü olmayan yeni bir yolun kapısını aralar… Ne Akça ne de oğlu Hasan’ın bu ailede yeri yoktur… ve Asiye tüm sorunlarını çözecek o kötücül hamleyi yapar…