SON DAKİKA
22 Eylül 2019 02:16

SON HABERLER

Çocuk dizisinin kamera arkasında muazzam bir hazırlık göze çarpıyor!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Başrollerini; Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney’in paylaştığı, 1441 Productions imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci otuyor. 9 Eylül Pazartesi akşamı ekran yolculuğuna başlayacak olan dizinin güçlü bir oyuncu kadrosu bulunuyor.

Dizinin instagram hesabından perde arkasındaki görüntüler yayınlandı. Dizide Şule karakterine hayat veren Ceyda Ateş de bu videoyu kendi hesabından paylaştı.

Sevilen isimleri ve sürükleyici hikayesi ile “Çocuk” 9 Eylül Pazartesi 20.00 ‘da Star’da başlayacak. Kamera arkası görüntüleri sette hem hummalı bir çalışma yaşandığını hemde oyuncuların keyifli çekimler yaptıkları görülmekte.

Dizi büyük merak ve heyecanla bekleniyor.

“Bu uzun maceraya böyle çalışarak başladık” notuyla aşağıdaki video paylaşıldı:

“ÇOCUK” GENEL HİKAYE

“Çocuk” Dört kadının annelikleriyle sınandığı yolda, çocuklarının da anneleriyle sınanacağı bir hikayedir… Hayat kadını bir annenin kızı olan Akça kendi evladına daha iyi bir gelecek verebilmek için anneliğinden vazgeçerken, varlıklı bir ailenin gelini olan Şule, bir ömür boyu Akça’nın bebeğine annelik yapmaya söz verir. Adını Efe koyduğu bebeğe evladı gibi bakıp büyütürken kendi çocuğunun doğmasıyla işler değişir. Kayınvalide Asiye’nin ise herkesin hayatını alt üst edecek büyük bir sırrı vardır.

İlgili Haberler