SON DAKİKA
16 Eylül 2019 01:17

SON HABERLER

Yaralı Kuşlar 6 Eylül Cuma 105. Bölüm Fragmanı İzle

Günlük dizi Yaralı Kuşlar 105. Bölümüyle Kanal D ekranında haftanın son günü izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 6 Eylül Cuma günü yayınlanacak olan 105.bölümde neler yaşanacağı merakla beklenmekte. 105. bölüm fragmanı yayınlandı. Videodan detayları izleyebilirsiniz. Tekin ve Meryem el ele Levent’in karşısına çıkıyor!

Ömer, ablasını gördüğünü söyleyince Levent, Meryem’in geldiğine inanamıyor. Meryem, hemen konaktan uzaklaşsa da Melis Meryem’in konağa geldiğini Tekin’e haber veriyor. Hemen eve dönen genç kız Tekin’i karşısında buluyor. Cemil, Ayşe’ye duygularını itiraf ederken Bahadır ve Aslı ise hiç olmadıkları kadar yakınlaşıyor. Bir diğer taraftan Tekin ve Meryem’in Levent’in karşısına çıkması olayları iyice çıkmaza sürüklüyor. Peki, Levent sevdiği kadını Tekin’le el ele görünce ne yapacak?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 16.00’da Kanal D’de!

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Çamur), Sayid Ege Yıldırım (Minik), Ada Çapa (Dilsiz)

İlgili Haberler