SON DAKİKA
19 Eylül 2019 18:02

SON HABERLER

Çocuklar Duymasın 27 Şubat Çarşamba 70. Bölüm İzle

Çocuklar Duymasın 70. Bölümde bir süredir Meltem’e gönderdiği mesajlarla onu tedirgin eden Gece sonunda ortaya çıkıyor. Gece’yi bir anda karşısında gören Meltem şimdi ne yapacak? Çocuklar Duymasın 27 Şubat Çarşamba yayınlanan yeni bölümde Haluk ve  Gece tanışıyor. Videodan Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ’un başrollerinde yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisinin 27 Şubat Çarşamba günü ekrana gelen 70. bölümünün özetini izleyebilirsiniz.

Haluk’un iyiliği için Meltem’le buluşmak isteyen Gece, Meltem’den olumlu bir yanıt alamayınca, Haluk ve Meltem’in evine gelir. Kendisini Meltem’in üniversiteden arkadaşı olarak tanıştıran Gece, Haluk ve Emine’den beklediği ilgiyi görür. Meltem, Zeynep’le birlikte eve geldiğinde Gece ile karşılaşınca ne yapacaktır?

Öte yandan Dominant Gönül, Zero Tuna’ya çok kızgındır. Tuna her ne yaptıysa Gönül’ü çileden çıkarmayı başarmıştır. Gönül, Tuna’dan boşanmaya karar verince ortalık karışır. Havuç ve Simay düğün için davetli listesi hazırlamaya başlarlar. Beklenmedik isimlerin listeye yazılmasıyla, davetli listesi epey kabarır.

Çocuklar Duymasın yeni bölümleriyle her çarşamba 19.45’te Kanal D’de!

İlgili Haberler