SON DAKİKA
15 Eylül 2019 23:05

SON HABERLER

Çocuklar Duymasın 63. Bölümünün Özetini İzle – 26 Aralık Çarşamba

Çocuklar Duymasın 63. Bölümde, Meltem’e sürpriz bir iş teklifi geliyor ancak kabul etmesi durumunda Haluk’la tüm hayatlarını çok etkileyecek olan önemli bir değişikliğe gitmeleri gerekiyor! Peki Haluk bu değişikliği kabul edecek mi?

Çocuklar Duymasın 26 Aralık Çarşamba yayınlanan 63. yeni bölümde Meltem, rutinleri bozuyor, Taş Fırın Haluk’un hayatı alt üst oluyor… Rutin hayatlarından çok sıkılan Meltem, yıllardır aynı olan tüm alışkanlıklarını değiştirmeye karar veriyor. Bu süreçten en çok etkilenen ise Haluk oluyor. Ancak Haluk ne yapsa da Meltem’i bu kararından döndüremiyor ve ona uyum sağlamak zorunda kalıyor. Rutinler bozulunca ise herkesin görmeye alışkın olduğu Haluk gider, yerine bir günlüğüne bambaşka biri gelir.

Öte yandan Meltem, aldığı bir telefonla büyük bir sürpriz yaşar ve bunu Haluk’la paylaşır. Meltem için önemli bir iş teklifi fırsatı oluşmuştur. Ancak bu teklif beraberinde bazı değişiklikler de getirecektir. Bunu öğrenen Taş Fırın Haluk’un tepkisinin ne olacağı ise büyük merak konusudur.

İlgili Haberler