SON DAKİKA
20 Temmuz 2019 06:37

SON HABERLER

Çocuklar Duymasın dizisinin kurtarılması projesinin alt metni ortaya çıktı!

17 yıldır aralıklarla da olsa ekranlarda olma başarısı sergileyen Çocuklar Duymasın dizisiyle ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Birol Güven’in yapımcısı olduğu dizinin reytinglerinin beklenenin altında seyretmesi, bazı değişiklikler yaşanmasına sebep oldu. Haluk ve Meltem’in boşanma noktasına getirilmesinin yanı sıra Gece ve geçen yılın kurtarıcısı Tutku karakterlerinin dahil olması ile hikaye biraz daha ilginçleştirilmeye çalışılıyor.

Çocuklar Duymasın dizisinde bir süredir Gece karakteri dikkat çekiyordu. Dün yayınlanan 73. bölümde ortaya çıkan bir detay dizinin kurtuluş formülünün Gece ve Tutku arasındaki bağlantı olacağını gösteriyor. Çocuklar Duymasın 73. Bölümde, Meltem ve Haluk’u ayırmak için elinden gelen her şeyi yapan Gece’nin arkasındaki isim Tutku çıkıyor! Videodan Gece ve Tutku’nun o anlarını izleyebilirsiniz.

Bu düzenleme ile dizi kurtulur mu bilinmez, ancak Kanal D’nin bu sezondan sonra diziyi sürdürmeyeceği biliniyor.

Peki 73. bölümde başka neler yaşandı?

Çocuklar Duymasın yeni bölümde, Haluk’tan boşanması konusunda Meltem’i tehdit eden Gece geri adım atmıyor! Tam da bu sırada ortaya çıkan Tutku bir anda olayların tüm seyrini değiştiriyor.

Haluk’a saplantılı bir şekilde aşık olan Tutku, Meltem ve Haluk’u ayırmak için elinden gelen her şeyi yapmış ancak başarılı olamamıştı fakat bu kez farklı bir yol izleyen Tutku, Gece’yi de kendine aşık ederek oyununa alet ediyor. Gece ile güçlerini birleştiren Tutku, artık eskisinden daha tehlikeli hamleler yapmak için hazırlanıyor.

Peki Tutku, yeniden onların hayatına dahil olmak için nasıl bir yol izleyecek ve Gece’yi nasıl hayatından çıkaracak?

İlgili Haberler