SON DAKİKA
2 Aralık 2022 17:01

SON HABERLER

Çocuklar Duymasın gerçeğini yıllar sonra Pınar Altuğ açıkladı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 16 Ocak 2002 tarihinde başlayan Çocuklar Duymasın dizisi, son olarak 11 Nisan 2019 tarihinde yayınlanmıştı. Toplamda 9 sezon devam eden dizi, farklı zamanlarda ara vermiş ve yeniden ekrana dönme başarısı göstermişti. Ancak Nisan 2019’dan sonra artık projenin geri dönmesinin pek de mümkün olmadığı değerlendiriliyor.

Meltem karakterine hayat veren Pınar Altuğ, diziden yıllar sonra partneri Tamer Karadağlı hakkında yaptığı bir açıklama ile dikkatleri çekti. Oyuncu, mankenliğin ardından dizi setlerinde kendini bulmuştu. Yani okullu değil, alaylı birisi. Partneri Tamer Karadağlı’nın bu duruma rağmen kendisine hiç yukarıdan bakmadığını belirten Pınar Altuğ, geçmiş yıllara döndü ve şunları anlattı:

“Ben elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum, çok şanslıydım ki Tamer Karadağlı gibi bir partnerle senelerce çalıştım bana hiç üstten bakmadı. Hep destek oldu hep yanımda oldu, hep bana yardım etti, keza Zeyno ve Volkan da öyle. Ben çok özel bir yerdeydim. Tabii ki okullu olmak isterdim neden istemeyeyim? Daha iyisini yapabilmek daha çok şey bilmek kim istemez?”

Pınar Altuğ, izleyicilerin aklında hale Çocuklar Duymasın dizisiyle var. Oyuncunun uzun yıllar yer aldığı bu proje dışında; Omuz Omuza, Davetsiz Misafir, İlk Aşkım, Aile Reisi dizilerinde de rol aldığını belirtelim. Altuğ ayrıca Pamuk Prenses isimli film projesinde de oynamıştı.

İşte Pınar Altuğ’un açıklamaları:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler