Ana sayfa Dizi Haberleri Çocukluk dizisinin afişi güzel, sloganın anlamı derin!

Çocukluk dizisinin afişi güzel, sloganın anlamı derin!

tarafından ker_def

9 Ekim Cuma FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan, MEDYAPIM ve MF Yapım imzalı, “Çocukluk” dizisinin afişi yayınlandı. Dizinin başrolleri Erdal Beşikçioğlu, başarılı çocuk oyuncu Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk’in ön plana çıktığı afiş, sosyal medyada kısa süre içerisinde büyük beğeni topladı.

Şimdiden konusuyla izleyicide büyük merak uyandıran dizide başrollerden Beren Gökyıldız’a
Kübra Süzgün, Nilay Yeral ve Derinsu Akkuş eşlik ediyor. Dizinin afişindeki mesaj da büyük dikkat çekti. “Gökyüzü gibi bir şey bu Çocukluk, hiçbir yere gitmiyor” ifadesi dizinin sloganı olarak çok şey anlatıyor.

Çocukluk dizisinin afişi güzel, sloganın anlamı derin! 7

“Çocukluk” dizisinde; tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Umut Evi’ni açan Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu), ilk günden beri evine gelen her çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır. Ali Kaan Umut Evi’nde aynı odayı paylaşan Mavi (Beren Gökyıldız), Mozi (Kübra Süzgün), Bambi (Nilay Yeral) ve Zeynep’in (Derinsu Akkuş) yeni ailelerini bulma yolunda yaşadıkları, öz ailelerine duydukları özlem ve kimi zaman uğradıkları hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir, bu kardeşlik ileride, hayata el ele ve umutla sarılmalarını sağlayacaktır.

Kızların her ihtiyaç duyduklarında yanlarında olan Ayşegül (Burcu Özberk) desteğini ve sevgisini onlardan hiç esirgemez… “Çocukluk”, 9 Ekim Cuma saat 20.00’de ilk bölümüyle FOX’ta.