Ana sayfa Sosyal Medya Çok eleştirildi ama Netflix kararını verdi, Erşan Kuneri 2. sezon geliyor!

Çok eleştirildi ama Netflix kararını verdi, Erşan Kuneri 2. sezon geliyor!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-  Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın ilk dizisi olma özelliği taşıyan Erşan Kuneri, ilk sezonuyla büyük bir ilgi gördü. Cem Yılmaz’ın hem yönettiği hem de başrolünde oynadığı Erşan Kuneri, GORA ve Arif V 216’da yer alan karakterlerdi.

Her ikisine de Cem Yılmaz hayat vermişti. Başarılı komedyen Erşan Kuneri’den ayrı bir dizi çıkardı. Yayınlandığı günden beri sosyal medyada gündem olmaya devam eden dizinin 2. sezonunun çekilip çekilmeyeceği de merak konusuydu.

Dijital medya platformu Netflix’te yayınlanan dizinin 2. sezonuna ilişkin yapımcısı ve başrol oyuncusu Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada; “Müjde! Erşan Kuneri 2. sezon haftaya hemen çekiyoruz. Salı günü yayındayız” ifadelerini kullandı.

Çok eleştirildi ama Netflix kararını verdi, Erşan Kuneri 2. sezon geliyor! 7

Cem Yılmaz’ın esprili bir dille yaptığı bu açıklaması sonrası dizinin 2. sezonunun geleceğine dair ümitler arttı. Müjdeli haber, dizinin oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu’ndan geldi. Kaygılaroğlu final yapan dizisi Üç Kuruş’un veda gecesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada Erşan Kuneri’nin ikinci sezonunun çekileceğini açıkladı.

Erşan Kuneri dizisinde Cem Yılmaz’ın yanı sıra Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak gibi hepsi birbirinden başarılı ve sevilen isimler yer alıyor.

Cem Yılmaz, başından sonuna kadar toplam 2 yıllık bir dönemi kapsayan Erşan Kuneri dizisinde 1970’li yılların Türk sinemasının verdiği mesajları da barındıran bir senaryo ortaya koydu.