Ana sayfa Dizi Haberleri Çukur’da merakla beklenen Kulkan Erdenet ortaya çıktı!

Çukur’da merakla beklenen Kulkan Erdenet ortaya çıktı!

tarafından admin

Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekranlara gelen fenomen dizi ‘Çukur’a yeni bir isim daha katıldı. 4. sezonunda da her bölümü heyecanla beklenen dizinin oyuncu kadrosuna genç oyuncu Genco Özak katıldı. Özak ilk olarak Vatanım Sensin dizisinde canlandırdığı Mehmet karakteri ile dikkatleri çekmişti.

En son Güvercin isimli Star TV dizisinde Ökkeş karakterine hayat veren oyuncu, bu yapımın final yapmasının ardından belki de kariyerinin en önemli kararlarından birisini vererek, Çukur’dan gelen teklifi kabul etti. Artık daha geniş kitleler tarafından tanınma imkanı elde eden Özak, Kulkan Erdenet olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yeni sezonunda hem reytinglerde hem de sosyal medyada adını zirveye yazdırmaya devam eden, hikayesiyle her bölüm büyük ses getiren ‘Çukur’a Genco Özak, Kulkan Erdenet karakteriyle dahil oldu.

Çukur'da merakla beklenen Kulkan Erdenet ortaya çıktı! 7

Genç oyuncunun Erdenet ailesinin küçük oğlunu canlandıracağı dizide ailenin göz bebeği olarak büyütülen ama diğer abilerine hiç benzemeyen, kafasına estiği gibi bir hayat süren Kulkan’ın Koçovalılar’la olan savaşlarında kritik bir noktada durması bekleniyor.

Küçük kardeşin savaşa dahil olmasıyla Çatağay ve Ogeday’ın aile içindeki dengelerinin nasıl değişeceği ise şimdiden heyecan yaratıyor.

Çukur yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!