SON DAKİKA
19 Nisan 2019 13:16

SON HABERLER

Dağlar kızı Reyhan gelin oldu! Gelinim Mutfakta 142. Bölüm

Gelinim Mutfakta 142. Bölümde Başak, Reyhan Hanıma gelinlik hediye etti! Reyhan Hanım ise, 40 yıl sonra tekrar gelinliğin içine girmekten dolayı çok mutlu oldu! Başak’ın, Reyhan Hanıma gelinlik hediye etmesinden sonra stüdyoda eğlenceli anlar yaşandı! Reyhan Hanım, programa katıldığından beri eşi ile 40. Yıllarında nikah tazelemekten bahsediyordu. Yaşanan talihsiz olaydan sonra (kaynanasının vefatı) bu özlemi bir başka bahara kaldı. Başak, bu duruma üzüldüğünü belirterek ona bir gelinlik hediye etti. Reyhan Hanım, düğünündeki ilk gün gibi çok mutlu oldu. Yemek tadımı öncesi gelinliği giydi ve stüdyoya öyle girdi. Başta Fatih Bey olmak üzere, onu gelinlik içinde görenler şaşkınlıklarını gizleyemediler. Fatih Ürek ve Reyhan Hanım arasında ufak bir düğün seremonisi yaşandı! Elindeki gelin çiçeğini de atmayı ihmal etmedi ve çiçeği, Fatih Ürek kaptı. Darısı Fatih Ürek’in başına…

Videodan o anları izleyebilirsiniz…

Gelinim Mutfakta Kanal D ekranının sevilen yarışma programıdır.

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.

İlgili Haberler