Demet Akalın’a büyük şok! Villasına haciz memurları geldi!

10 Eylül 2018 Pazartesi, 16:04
Demet Akalın’a büyük şok! Villasına haciz memurları geldi!
Şarkıcı Demet Akalın ile Okan Kurt’un yaşadığı Beykoz’daki villaya borçlarından dolayı haciz işlemi yapılıyor.

Akalın ve eşinin adı geride bıraktığımız günlerde yine bu tarz haciz işlemleriyle anılmış ancak ikiliden bunu yalanlayan ve gelişmelerin yanlış yorumlandığına dair açıklamalar yapılmıştı. Ancak yaşanan gelişmeler ve haciz memurlarının gelişi ikilinin hakkında çıkan haberleri doğruladı.

36 MİLYON LİRA ALACAKLI

Kurt ailesine ait şirketin, piyasaya ve bankalara 150 milyon liraya yakın borcu bulunuyor. 36 milyon liraya yakın Turkuaz Petrol AŞ, bir süre önce haciz kararı aldı. Alınan haciz kararı gereği bu sabah Demet Akalın ve Okan Kurt’un yaşadığı evde gidildi. Haczedilen eşyalar, kamyona yükleniyor. Haczedilen eşyalar arasında, televizyon, bilgisayar gibi bir dizi ürün bulunuyor.

Alacaklı şirketin avukatı Mustafa Büyükbaş, borçluların mal kaçırdığı iddiasında bulunurken, “Çok sayıda TIR ve çok değerli konumdaki Hadımköy’deki gayrimenkulün, yakınlarının üzerine kaydedildiğini tespit ettik. Bu tespit sonrası, mahkeme kararı ile bu varlıkların üzerine de haciz konuldu” dedi.

AKALIN, VERDİĞİ BİR KONSER ÖNCESİ BORÇLARIYLA İLGİLİ KONUŞMUŞTU

Muhabirlerin sorularına yanıt veren şarkıcı: “Ne ticarete atılmayı düşünüyorum, ne at çiftliği işine girmeyi düşünüyorum. Sadece sahneden para kazanıyorum. Bildiğim tek işi yapıyorum. Ticaret benim anladığım bir olay değil.” Ünlü şarkıcı, eşi Okan Kurt’un borçlarıyla ilgili sorulara ise şöyle yanıtladı: “Borcun bitmesine daha çok sene var. Borç ödüyoruz, her şeyim kızıma kalacak. Borç yiğidin kamçısıdır” demişti. (Sözcü)

demet akalın haberleri için