Ana sayfa Sosyal Medya Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayınlanmaması hangi ünlü ismi çileden çıkardı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayınlanmaması hangi ünlü ismi çileden çıkardı?

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – ATV’nin hayranlarının uzun süredir büyük bir merakla beklediği Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin, yeni sezonun ilk bölümünün yapılan tüm tanıtımlara rağmen dün akşam yayınlanmaması izleyiciyi çileden çıkardı.

Rakiplerine göre yeni sezona daha geç başlayan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin tanıtımı birkaç hafta önce başlamıştı. Böylece hayranları da nihayet dizilerine kavuşacakları için çok mutlu olmuşlardı.

Buna göre Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 200. bölümü 26 Ekim Salı akşamı yayınlanacaktı. Hatta dizi yeni sezonda 12 yeni oyuncuyu kadrosuna katmıştı. İzleyici dün akşam büyük bir heyecanla saat 20:00’de ekran karşısına geçti. Ancak ATV ekranında Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yerine Baba Parası isimli dizi vardı.

Dizinin hayranları durumu anlayamadı. Kanaldan bir açıklama yoktu. Dizinin ve kanalın sosyal medya hesapları yoruma kapatılmıştı. Hatta diziyle ilgili tanıtım da yayından kaldırılmıştı. İzleyicileri çileden çıkaran bu durum Demet Akalın’ı da isyan ettirdi. Ünlü sanatçı attığı tweetle duruma tepki gösterdi.

Bir süre sonra ilk açıklama gazeteci Birsen Altuntaş’tan geldi. Altuntaş hesabından yaptığı paylaşımda ATV’nin yapım şirketine verdiği sözü tutmadığı, şirketin de resti çektiğini yazdı. Tüm bunun sonucunda dizi yayınlanamadı.

Gazeteci Birsen Altuntaş, karşılıklı restleşme yaşandığını iddia etti. Bu iddiya göre atv yönetimi verdiği sözü tutmadı ve ekip de 200. bölümü kanala teslim etmedi. Karşılıklı restleşme sonucunda dizi ekibinin “Biz işi bitiriyoruz” şeklinde bir çıkış yaptığı da gelen bilgiler arasında. Bu haberi duyan Demet Akalın ‘Ya aman ödeme yapılcak nasılsa bu ne yaaa” diyerek tepki gösterdi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da yaşanan bu durum sosyal medyada dizinin günün en çok konuşulan konularından birisi olmasına neden oldu.