Ana sayfa Sinema Demet Özdemir’i ekrana döndüren Aşk Taktikleri, İspanya’nın en çok izleneni oldu!

Demet Özdemir’i ekrana döndüren Aşk Taktikleri, İspanya’nın en çok izleneni oldu!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bir süredir ekranlardan uzak olan Demet Özdemir bomba gibi bir geri dönüş yaptı. Özdemir’in başrolünü Şükrü Özyıldız’la paylaştığı filmi Aşk Taktikleri’nden son başarı haberi İspanya’dan geldi.

Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ı başrollerde buluşturan Aşk Taktikleri filmi Netflix’te gösterime girmesiyle büyük olay yarattı. 11 Şubat’ta gösterime giren film daha bir haftada birçok başarıya imza attı.

Aşk Taktikleri’nden son başarı haberi İspanya’dan geldi. İspanya Netflix’te Tactisasen El Amor adıyla yayınlanan Aşk Taktikleri, ülkede izlenen filmler sırasında birinciliğe yerleşti. Bu başarıda hiç kuşkusuz Demet Özdemir’in büyük hayran kitlesi en büyük paya sahip.

Demet Özdemir’i ekrana döndüren Aşk Taktikleri, İspanya’nın en çok izleneni oldu! 79

Yetenekli oyuncu Can Yaman’la başrolünü paylaştığı Erkenci Kuş dizisi ile sadece Türkiye’de değil özellikle İtalya ve İspanya’nın aralarında bulunduğu Avrupa ülkelerinde çok büyük bir üne sahip olmuştu. Bu dizi sayesinde Özdemir’in Avrupa’daki hayran kitlesi bir anda artmıştı.

Gösterime girdiği anda büyük bir başarıya ulaşan Aşk Taktikleri daha bir haftaya ulaşmadan altı milyondan fazla izleyiciye ulaşırken Netflix’in tüm filmleri içinde de dünya sıralamasında dokuzunculuğa yükselmişti.

Aşk Taktikleri filminin Netflix’teki bu başarısı Demet Özdemir’in kariyerinde daha da büyük bir sıçrama yapmasını sağladı. Güzel oyuncunun hayranları şimdi Özdemir’in bir diziyle ekranlara dönmesini bekliyor.