Ana sayfa Dizi Haberleri Dilan Çiçek Deniz’in Çukur dizisindeki yolculuğu kötü başladı ama iyi bitti!

Dilan Çiçek Deniz’in Çukur dizisindeki yolculuğu kötü başladı ama iyi bitti!

tarafından admin

Çukur dizisinden ayrılan Dilan Çiçek Deniz kendine hemen yeni bir rol buldu!

Televizyon Gazetesi Detay – Çukur dizisinin önceki hafta ekrana gelen bölümünde içi su dolu fanusa kilitlenen Sena, aşkı Yamaç’ın çaresiz bakışları arasında boğularak ölmüştü.

Sena karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz, hatırlanacağı gibi dizinin geçtiğimiz sezonki bölümlerinde en çok eleştirilen isim olmuştu. Hatta dizi ilk başladığında izleyicilerin Sena karakterine yönelik tepkisi ciddi boyutlara ulaşmıştı.

Ancak aradan geçen zamanda birçok izleyicinin düşüncesi değişti ve Dilan Çiçek Deniz’in oyunculuğuna yönelik eleştiriler de azaldı.

Dilan Çiçek Deniz, Çukur dizisinin 2. sezonunda ise daha az eleştiri alır olmuştu.

Sena’nın diziden ayrılmasının ardından birçok hayranının bu duruma üzüldüğü de sosyal medyaya yansımıştı.

Çukur macerası ünlü oyuncu için bir stresli başlasa da daha sonra izleyicinin de kabulü ile 2. sezon daha rahat etmişti.

Deniz, projeye iyi bir noktada veda etti. Ancak yeni projede hemen önüne geldi. Oyuncunun yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın üstleneceği aşk filminde başrolde yer alacağı ortaya çıktı.

Uzun süredir çalışmaları süren ve bir yol hikâyesi üzerine kurulu aşk filminde Dilan Çiçek Deniz’in partnerinin kim olacağı da merak ediliyor. Henüz bu konuda bir netlik olmadığı öğrenildi.