SON DAKİKA
15 Haziran 2019 23:39

SON HABERLER

Dinçer Güner’den İkizler yeni ayının etkileri hakkında detaylar!

Ünlü astrolog Dinçer Güner, youtube kanalından İkizler Burcundaki yeni ay hakkında detaylar verdi. Dinçer Güner, şu noktalara dikkat çekti: 3 Haziran günü İkizler burcunun 12. Derecesinde işin içinde Neptün’ün etkin olduğu bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay içinde “Tabit” sabit yıldızı da olacak. . Öncelikle, yeni ay ikizler burcunda meydana geleceğinden dolayı, İkizler burcu semboliğinde neler varsa gündemimizde olabileceğine işaret etmektedir. Yeni ayın önce bireyse etkileri akabinde sağlık ve son olarak diğer olası etkilerine birlikte göz atalım.

BİREYSEL ETKİLER;

Yayıncılık, iletişim, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler, seminer, lansman, seyahatler…vb her türlü yazılı sözlü, görsel iletişim konularının hayatımızda hız kazacağı bir dilime gireceğimize işaret etmekte.

Bilgi, iletişim, önemli evrak ve dosyalar ,mektuplar, mailler, eğitim, bilişimle ilgili konular, medya, sınavlar, teknoloji, davalar, şifreleme, şike, şaibe, sosyal Medya, diplomatlar, dış işleri bakanlığı gibi konuların hayatımızda ön planda olabileceğine işaret etmekte.

Yeni bir eğitime başlayabilir, sunumlar hazırlayabilir, lansmanlar yapabilir, yeni kitabınıza başlayabilir ve yayın evinizle görüşebilir, seyahatler organize edebilir, web sitesi açabilir, entelektüel anlamda kendimize yeni bilgiler katabilirsiniz mesela.

Duygusal meseleleri halletmek için pek uygun değildir, çünkü ikizler süreci biraz daha zihinle ilişkilidir, duygulardan çok zihin ön planda olabilecektir. Tamda bu yeni ay zamanı iletişimin hızlanacağı, önemli haberlerin alınıp, verileceği zamanlara işaret eder. Kendimizi ifade etmek, konuşmak, derdimizi daha çok anlatmak, duyulmak isteriz.

Kararlarımızın arkasında durmak zor olabilir, değişken bir ruh halinde olabiliriz, bunun için endişe etmeyin, bu çok normal. Yalnız bu süreçte başlayan işler ve ilişkilerde yoğunluk ve derinlik beklemek pek akıllıca olmaz, daha yüzeysel kalabiliriz pek çok konuda. Meraklı ve araştırmacı tarafımız çok daha güçlü bir şekilde çalışır

Bu yeni ay zamanı, sosyalleşmek, arkadaşlarla bir araya gelmek, dedikodular yapmak çok daha fazla keyif verici olabilecektir. Yeni başlama ihtimali olan işler, eğer iletişim, yayıncılık, medya, satış, alım-satım, eğitim ile ilgili konuların dışında ise istikrarı sağlamak biraz zorlaşabilir açıkçası.

SAĞLIK OLARAK;

İkizler burcunda ki yeni ay zamanı; eller –kollar- sinir sistemi, bronşlar, sinir sistemi, nefes ve solunum yolları problemleri, astımlar, alerjiler hassas olabilir. Yeni ay 12. Derecesinde olacak İkizler burcunun, bu da akciğerlere, nefes yollarına, akciğer damarlarına işaret etmekte. Özellikle bu noktalara ekstra dikkat edilmesinde fayda var.

Bu yeni aya Neptün sert bir etki yapacağından dolayı, dalgınlık, unutkanlık, ilaçların yan etkilerini göstermesi, zehirlenmeler söz konusu olabilir. Bu yüzden de yediklerinize , içtiklerinize ekstra dikkat etmenizde fayda var.

Yeni ay haftasında omuzlarınıza masajlar yaptırmak, jimnastiğe başlamak iyi gelebilir. Bu yeni ay zamanında cereyanda fazla kalmamaya özen gösterin. Boyun ve omuz tutulmaları, kulunçlar daha sık oluşabilir. Yine nefes çalışmaları yapmak, nefes egzersizleri yapmak bu yeni ay zamanında ekstra iyi gelecektir. Romatizmaları olanlar değişken hava şartlarına karşı dikkatli olmalarında fayda var, şikayetler artabilir.
Özellikle nefes yollarında, boğazda gıcıklar ve balgamlarda da artışlar olabilir.

DİĞER ETKİLER;
NEPTÜN BAŞROLDE!

Bu yeni aya Neptün sert kontakta olacak. Güneş/Neptün kontakları; gerçeklerden kaçmaya, gereksiz yere aşırı hassaslık göstermeye, güven konusunda problemlere, kurban rolüne bürünmeye, boş işlerin peşinden koşmaya, belirsiz ve bulanık durumlara, aldanmalara, aldatılmalara, büyük duygusal gelgitlere neden olabilir

İlgili Haberler