SON DAKİKA
26 Ağustos 2019 11:20

SON HABERLER

Diriliş Ertuğrul 137. Bölüm Fragmanı İzle

Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, İlker Aksum, Hande Soral, Didem Balçın, Cengiz Coşkun’un kadrosunda yer aldığı dizi 20 Şubat Çarşamba akşamı 136. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Yine heyecanlı sahnelerin yer aldığı dizinin son bölümü de büyük ilgi gördü.

Diriliş Ertuğrul dizisinin 137. yeni bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte. 27 Şubat Çarşamba günü yayınlanacak olan yeni bölümden ilk detaylar da ortaya çıktı. Videodan 137. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Peki dizinin 136. ve son bölümünde neler yaşanmıştı? İşte ayrıntılar:

Moğolların korkunç planları nihayetinde Kayı obasını basan Alıncak, mankurtlaştırmak için Osman’ı kaçırtmıştı. İlbilge Hatun’a mektup yazan Ertuğrul Bey ondan destek isteyip Osman hakkında malumat toplamasını istemişti.

Aynı zamanda kurduğu bir akıl oyunu ile Lefke kalesini almak isteyen Alıncak’a da Hülagü Han’ın ağzından sahte bir mektup yazmış, olası bir savaşı durdurmuştu. İşbirliği için Lefke kalesine gelen Alıncak’ı da gizlice dinleyen Ertuğrul bu malumatlarla Osman’ın yerini bulmuş fakat Osman, Şaman tarafından zehirlenmişti. Peki, Osman yeniden iyileşebilecek mi?

Moğollar sayesinde Söğüt’ün ve Oba’nın yönetimini ele geçiren Beybolat, oyununu sürdürüp, uçbeyi olmasının verdiği güçle Süleyman’ı zindana attırmıştı. Ertuğrul, Beybolat’ın bu tavrı karşısında ne yapacak? Süleyman’ı zindan kurtarıp, obasını selamete kavuşturabilecek mi?

Tüm bunların arasında şüphelendiği Zangoç’un gerçek kimliğini ortaya çıkarabilecek mi? Obada zirveye taşınan Sırma ve Selcan gerilimi nereye varacak? Ertuğrul Bey, obasına ve Söğüt’e musallat olan zalim Moğol komutan’ı Alıncak’ı öldürebilecek mi?

İlgili Haberler