SON DAKİKA
20 Temmuz 2019 12:34

SON HABERLER

Diriliş Ertuğrul 141. bölümünde Ertuğrul bey, Süleyman’ın intikamını alacak!

Diriliş Ertuğrul dizisinin 141. yeni bölümü 27 Mart Çarşamba akşamı TRT1 ekranında izleyicilerle buluşacak. 5. sezon ile birlikte Diriliş Ertuğrul dizisinin sonuna geliniyor. Gelecek sezon Diriliş Osman dizisi başlayacak ve bu dizinin devamı niteliğinde olacak. Birçok oyuncunun da değişmesi bekleniyor. Başrol oyuncusu olarak Burak Özçivit, zaten daha önceden belirlenmişti. Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Hande Soral, Cengiz Coşkun ve İlker Aksum’un başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte.

Diriliş Ertuğrul dizisinin 141. yeni bölümünde yaşanacakların detayını aşağıda görebilirsiniz:

Ertuğrul Bey, Mergen’in Alıncak tarafından yakalandığını öğrenir ve hem Mergen’i kurtarmak hem de Alıncak ve Beybolat’ı bulup yeğeni Süleyman’ın intikamını almak ister. Dragos üzerinden bir oyun kurarak Alıncak’a ulaşmak isteyen Ertuğrul Bey, daha önce Hülagü Han tarafından gönderilmiş gerçek bir buyruğu Uranos’a vererek onlara iş birliği teklif eder ve buyruğu Alıncak’a götürmesini ister.

Bunun karşılığında da Moğollara karşı kalelerini koruyacağını söyler.
Uranos buyrukla birlikte Alıncak’a giderken Ertuğrul Bey ve Alpleri gizlenerek Alıncak ve Albastı’yı bulur. Mergen’i ellerinden kurtarır fakat Gündüz yaralanır. Peki Gündüz yaşayabilecek mi? Ertuğrul Bey, Albastı ve Alıncak’ı öldürebilecek midir?

Dragos elindeki tüm fırsatları kaçırıp çaresiz bir şekilde beklerken yeni bir oyun kurmak ister. Beybolat’ı takip ederek onu gizli bir mahzen de kıstırır ve gerçek Dragos’un kendisi olduğunu açıklar. Babasını Ertuğrul Bey’in öldürdüğünü söyleyerek kışkırtır ve işbirliği teklif eder. Bu görüşmeden yeni bir şer ittifakı oluşur. Peki Dragos’un Beybolat üzerinden yapacağı yeni oyun nelerdir?

Oba da Beybolat’ın emriyle Hafsa ve Selcan’ın arasında nifak tohumları eken Sırma yavaş yavaş kurduğu oyunun neticelerini alır. Selcan ve Hafsa’nın Sırma’nın kurduğu oyun sonucu kavga etmesi obada gerilimi arttırır. Selcan ve Hafsa’nın arasında yaşanan bu gerilimin sonucu ne olacak?

Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası 141.bölümde Diriliş Ertuğrul’da!

Diriliş Ertuğrul 141. Bölüm 27 Mart Çarşamba Saat 20.00’de TRT 1’de

KÜNYE
Senaryo: Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Serdar Özönalan
Yapımcı: Mehmet Bozdağ
Proje Tasarım: Mehmet Bozdağ
Yönetmen: Metin Günay
Senaryo: Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Serdar Özönalan
Oyuncular: Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, İlker Aksum, Hande Soral, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Ayberk Pekcan, Engin Benli, Kayra Şenocak, Arif Diren, Burçin Abdullah, Orçun İğnemli, Emre Üçtepe, Kerem Bekişoğlu, Ali Buhara Metin, Celal Al, Hakan Serim, Edip Zeydan, Melikşah Özen, Oğuzhan Yarımay, Çağla Naz Kargı, Enes Göçmen, Armağan Oğuz, Aytek Şayan, Koray Şahinbaş

İlgili Haberler