SON DAKİKA
18 Haziran 2019 07:39

SON HABERLER

Olaylar hızlandı geri sayım başladı! Çukur’da sezon finali yaklaşıyor!

Show TV’nin sevilen dizisi ‘Çukur’ dün akşam 2. sezonun 25. bölümüyle ekrana geldi.

Karakuzular ve Koçovalı’ların bir kez daha karşı karşıya geldiği bölümde Çeto karakteri Mahsun tarafından vurularak öldü ve diziye veda etti.

Sezon finalinin de yaklaştığı dizi heyecanlı ve aksiyonlu bir bölümle ekrana geldi.

Sena’nın ailesini kurtarmak için Mahsun ile gitmesi de tansiyonu yükselten bir gelişme oldu.

Bazı izleyiciler Sena’nın Mahsun’la gitmesini Yamaç’a ihanet olarak değerlendirdi onu Ezel dizisindeki Eyşan karakterine benzetti. Sena için ‘Yeni Eyşan’ yorumları yapıldı.

Ancak, Sena’nın ailesini korumak ve Mahsun’un onlara zarar vermesini engellemek için gittiğini düşünen bazı izleyiciler ise Sena’nın Mahsun’dan kurtulmak için bir planı olduğunu ya da kaçabilmek için Mahsun’u öldüreceğini düşünüyor.

Sena’nın Mahsun arabadan inince kaçmamasını da “Mahsun o sırada elinde silahla Yamaç’ın yanındaydı ve Yamaç’ı vurabilirdi” şeklinde açıklarsak Sena şu an ailesi için kendisini tehlikeye atmış oldu.

Şimdi gelecek hafta Sena’nın nasıl kurtulacağı ve Yamaç’ın Sena’nın Mahsun ile gitmesine ne tepki vereceği merakla bekleniyor.

Sezon finali 27 Mayıs’ta

Öte yandan sosyal medya hesaplarından ‘Çukur’un sezon finali tarihi de açıklandı ve 3. sezon resmi olarak duyurulmuş oldu. Başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli’nin geçtiğimiz günlerde açıkladığı gibi ‘Çukur’ yakında sezon finali yapacak.

Dizi 27 Mayıs Pazartesi akşamı 2. sezon finaliyle ekrana gelecek.

Sezon finali tarihi Çukur’un çok meşhur olan duvar yazıları kullanılarak verildi. Dizide Medet karakterini canlandıran Mustafa Kırantepe’nin duvara 10 yazarak sezon finaline kalan bölüm sayısını açıkladığı dizide haftaya da başka bir oyuncunun geri sayıma devam etmesi bekleniyor.

Dün akşam ekrana gelen bölümün ardından da sezon finaline 9 bölüm kalmış oldu.

İlgili Haberler