SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 15:51

SON HABERLER

Diriliş Ertuğrul 148. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Kurduğu tuzağa düşen Arıkbuka’nın yeni planı ne olacak?

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Diriliş Ertuğrul dizisinin 148. bölümünden 2. fragman yayınlandı. TRT1’de 15 Mayıs Çarşamba günü ekrana gelecek olan yeni bölümden yeni görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Hande Soral, İlker Aksum gibi isimleri buluşturan Diriliş Ertuğrul 3 bölüm sonra hayranlarına veda edecek. 5. sezonundaki dizi gelecek sezon ise yeni bir format ve yeni oyuncularla yoluna devam edecek.

Diriliş Ertuğrul dizisinin 148. bölümünde yaşanacakların detayı şöyle:

Ertuğrul Bey, Hülagü Han’ın gizli casus olan Arıkbuka ve Albastı tarafından tutsak edilmiş, Turgut ağır yaralanmış, Mergen ve Dumrul Alp öldürülmüştü. Gündoğdu ve Bamsı Ertuğrul Bey’i kurtarmak için yola çıkmış fakat yetişememişti.

Arıkbuka yalnız Ertuğrul Bey değil Gündoğdu’nun da peşindeydi ve onu yakalamak için bir tuzak daha kurmuştu. Ertuğrul Bey’in kıyafetinden bir parçayı tuzağa çekmek istedikleri yere koymuş, Ertuğrul Bey’i aramaya çıkan Gündoğdu ve Bamsı’yı kendine doğru çekmişti.

Bamsı ve Gündoğdu Arıkbuka’nın tuzağına düştüklerinde Albastı ise Ertuğrul Bey’i sorgulamak için gizli mağaraya götürüyordu. Fakat Ertuğrul Bey bağlanmış olan ellerini çözmüş ve Albastı’nın adamlarını etkisiz hale getirmişti. Artık Albastı ve Ertuğrul Bey tek başına kalmış çetin bir savaş sonucu Ertuğrul Albastı’yı öldürmüştü.

Arıkbuka’nın tuzağını bilen Ertuğrul Bey, abisi Gündoğdu ve Bamsı’yı kurtarmak için tuzak kurulan mağaraya gitmiş ve Arıkbuka’nın adamlarını öldürerek abisini ve Bamsı’yı kurtarmıştı. Savaşı kaybettiğini gören Arıkbuka gizlice kaçmış ve bu yaşananların intikamını alacağını hissettirmişti.

Kurduğu tuzağa kendisi düşen Arıkbuka’nın yeni planı ne olacak? Ertuğrul Bey Arıkbuka’yı yakalayabilecek mi? Abisi Beybolat’ın öldürülmesini hazmedemeyen Sırma ne yapacak?

İlgili Haberler