SON DAKİKA
18 Haziran 2019 13:07

SON HABERLER

Diriliş Ertuğrul 149. bölümde Ertuğrul Bey ve İlbilge evlenecek mi?

Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, İlker Aksum, Hande Soral, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez’in başrollerinde yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinde finale son 2 bölüm kaldı. Dizinin 22 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak olan 149. bölümünde yaşanacaklarla ilgili detayları haberimizde bulabilirsiniz. Diriliş Ertuğrul, başarılı geçen 5 sezonun ardından önümüzdeki hafta veda edecek.

TRT 1 ekranlarında izlenme rekorları kıran Diriliş ‘Ertuğrul’ dizisi, heyecan ve aksiyon dolu yeni bölümüyle 22 Mayıs 2019 Çarşamba akşamı saat 20.00’da İzleyicileri yine ekran başına kilitleyecek.

Peki 149. bölümde neler yaşanacak? İşte detaylar:

Ertuğrul Bey Albastı’yı öldürdükten sonra abisi Gündoğdu’yu Arıkbuka’nın tuzağından kurtarmış ve obaya dönmüştü. Cenkte ağır yaralanan Turgut iyileşmiş, Ertuğrul Bey ve Gündoğdu’nun da obaya sağ salim dönmesi obayı bayram yerine çevirmişti. Ertuğrul Bey bu mutluluğu perçinlemek üzere daha önce evlilik sözü verdiği İlbilge Hatun ile konuşmuş ve yakın zamanda bu meseleyi sonuçlandırmak istediğini bildirmişti.

Ertuğrul Bey ve İlbilge evlenecek mi?

Abisinin öldürülüşünü hazmedemeyen Sırma Arıkbuka ile iletişime geçip işbirliği yapmak istediğini söylemişti. Bunun üzerine Arıkbuka, Ertuğrul Bey’in Berke Han’ın adamlarıyla buluşacağı yeri öğrenmiş ve Ertuğrul Bey’e tuzak kurmuştur.

Ertuğrul Bey bu tuzaktan kurtulabilecek mi? İlbilge ve Arıkbuka’nın hain iş birliği sonucun da neler olacak?

Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası 149. bölümde Diriliş Ertuğrul’da! “Diriliş Ertuğrul” 22 Mayıs Çarşamba TRT 1 ‘de!

İlgili Haberler