Ana sayfa Dizi Haberleri Diriliş Ertuğrul dizisinde bugün 131. yeni bölümde Ertuğrul’dan Dragos’a karşı yeni oyun!

Diriliş Ertuğrul dizisinde bugün 131. yeni bölümde Ertuğrul’dan Dragos’a karşı yeni oyun!

tarafından ker_def

Yeni oyuncuların katılımıyla 5. sezonu adeta ünlüler geçidini andıran Diriliş Ertuğrul dizisi dikkat çekmeye devam ediyor.

Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Barış Bağcı, Hande Soral, Didem Balçan, Ali Ersan Duru, İlker Aksum ve Öykü Çelik’in başrollerinde yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinin 131. yeni bölümü 16 Ocak Çarşamba, yani bu akşam izleyicilerle TRT1 ekranında buluşmaya hazırlanıyor.

Yeni bölümde neler olacağı ise büyük merak konusu… Hemen hatırlatmakta fayda var, dizi geçen hafta yayınlanmamıştı.

131. yeni bölümde Beybolat Bey ile birlikte oynadığı oyunla kalede haini bulmak isteyen Ertuğrul herkesi şaşırtacak bir hamle yapacak. İlbilge Hatun’u kurduğu muhteşem plan ile kaleden çıkartmayı başaran Ertuğrul Bey, Dragos’a karşı yeni bir oyun daha oynuyor.

Ertuğrul, İlbilge’yi kurtarmak için Uranos’un teklifini kabul ettiğini söylemiş ve istediği altınlarla malzemeleri kaleye getirmişti. Malzeme sandıklarının içinden çıkan Turgut ve Beybolat, İlbilge’yi kurtarmış, bunu öğrenen Uranos da Ertuğrul’un boğazına hançerini dayamıştı. Ertuğrul kaleden çıkmak için ne yapacak?

Ertuğrul, Uranos’a Moğol altınlarını ele geçirme teklifi yapmıştı. Dragos bu konuda ne karar verecek? Uranos’tan ne yapmasını isteyecek? İlbilge, Ertuğrul sayesinde kaleden kurtarılmıştı. Beybolat, onu Emir Bahaeddin ile evlendirmek istiyordu. İlbilge, Emir Bahaeddin ile evlenecek mi? Ertuğrul ise Beybolat’tan Sırma’yı isteyecek mi?

Hain olduğu düşünülen Mikis ve Tara’nın akıbeti ne olacak? Dragos’un gizli örgütlenmesi çökertilebilecek mi? Ertuğrul, kurduğu oyunda muvaffak olup tüm düşmanlarından intikamını alabilecek mi?