SON DAKİKA
26 Haziran 2019 22:30

SON HABERLER

Diş bakımında diş fırçası nasıl olmalı? – Doktor Geldi

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Doktor geldi programında önemli konularla ilgili bilgiler sunulmakta. Diş bakımında diş fırçası nasıl olmalı sorusuna yanıt arandı.

Doç.Dr. Halit Yerebakan konuyla ilgili detaylar aktardı.

Videodan detayları izleyebilirsiniz.

Her şeyin başı sağlık deriz ama çoğu zaman hasta olmadan da doktora gitmeyiz. Evde, işte, sokakta bizi neyin hasta ettiğini bilmez, yiyip içtiklerimize, yattığımız yatağın özelliklerine, giysilerimizin uygunluğuna fazla dikkat etmeyiz. Oysa hasta olmayı önlemek, tedavi olmaktan çok daha kolaydır. Hasta olmayı önleyen yepyeni program Doktor Geldi TRT 1’de!

Doç.Dr. Halit Yerebakan’nın sunduğu Doktor Geldi hafta içi her gün TRT1 ekranlarında sağlıktaki yeni rehberiniz ve tek adresiniz olacak. Sağlık Bakanlığı’nın katkıları ile hazırlanan programda, a dan z ye sağlık ve sağlıklı yaşama dair her şey bu programda konuşulacak. Alanında uzman doktorlarla daha bilinçli ve daha sağlıklı olmanın tüm tüyoları ekranlara gelecek. Sokaktaki insanlar soracak, uzmanlar yanıtlayacak. Dr. Halit Yerebakan’dan deneyler, hastalardan hikayeler, evde uygulanabilecek sağlık testleri, hangi rahatsızlık neyin habercisi bu programda anlatılacak. Türkiye’nin en genç kalp ve damar cerrahisi doçentlerinden, Dr Halit Yerebakan’ın sunduğu Doktor Geldi, sürprizlerle hafta içi her gün TRT 1’de…

Yayin Tarihi: Hafta İçi Her Gün – 12.45

İlgili Haberler