Ana sayfa Dizi Haberleri Dizilerde en çok senariste kızılır, Masumiyet’te durum tam tersi!

Dizilerde en çok senariste kızılır, Masumiyet’te durum tam tersi!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com / Detay -Masumiyet dizisinde reytingler renksiz, hikaye çok renkli! Fox TV ekranında çarşamba akşamları yayınlanmakta olan Masumiyet dizisinin hikayesinde önemli gelişmeler üst üste yaşanıyor. Ela’nın intikam alma oyunu, İsmail’in Hale’nin gazabına uğraması, İlker’i tutarsızlıkları derken dizinin hikayesi izleyicileri duygudan duyguya koşturuyor.

Masumiyet dizisinde 10 bölüm geride kaldı. Reytinglerin çok daha iyi olması beklenirdi ama renksiz bir ortam var. Fox TV dizisinin dün akşam 10. bölümü totalde 14. sırada yerini aldı. AB’de günü 4. bitiren dizi için bu iyi bir gelişme. ABC1’de ise 8.’lik geldi. Reytinglerde daha iyi sonuçlar alması beklenen dizi yine de ortalama oranlarla devam edebiliyor.

Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın’ın başrollerinde yer aldığı dizinin hikayesinde yeni gelişmelere 5 Mayıs çarşamba akşamı tanıklık edeceksiniz. 11. bölümden ilk fragman yayınlandı.

Dizilerde en çok senariste kızılır, Masumiyet'te durum tam tersi! 7

İsmail’in “Ben şimdi hapis mi yatacağım?” sözünün de yer aldığı 11. bölüm fragmanında, Hale’nin oyunları yine heyecanlı anlar yaşatacak. Ela, istediklerini almak için ne kadar ileri gidebilecek. Hale’nin Ilgaz ailesinin kenetlendiği pozları vermesi de yeni bölümde güçlü bir mesaj veriyor.

Ela’nın verdiği başka sırlar neler? İlker’in sert tavrı yine Ela’yı korkutacak. Ela’nın İlker karşısındaki çaresizliği de izleyicileri çok üzüyor. Fragmanı izleyenler çok sürükleyici bir bölümün geldiğini görüyor. Senariste teşekkür eden ve hikayenin çok başarılı ve ilgi çekici şekilde devam ettiğini belirten dizi hayranları, gidişattan son derece memnu.

İşte Masumiyet dizisi 5 Mayıs Çarşamba 11. bölüm fragmanı: